[ATB] Aktualności

Więcej JCB dostarczonych do Hinkley Point C

Data publikacji:

Firma Bylor dodała szereg teleskopowych ładowarek teleskopowych JCB Loadall 540-150 do swojej floty urządzeń w Hinkley Point C w Somerset w Wielkiej Brytanii.

Loadalls zostały dostarczone przez lokalnego dealera Holta JCB. Stanowią one obecnie część floty 2000 jednostek, w tym ładowarki kołowej JCB 457, kompaktowej koparko-ładowarki gąsienicowej 1CX-T, dwóch wozideł przegubowych 714 i wielu wywrotek budowlanych JCB .

Według JCB, system telematyki LiveLink był kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie przez Bylor. System telematyki zapewnia zespołowi sprzętu aktualne dane operacyjne i śledzenie z każdej maszyny.

John McCoppin, dyrektor generalny fabryki Bylor, powiedział:

„Dzięki JCB LiveLink możemy śledzić każdą maszynę i zobaczyć, jak jest używana. Na LiveLink jest wiele naprawdę dobrych rzeczy, a teraz możemy umieścić system na innych maszynach, które mamy.

Hinkley Point C to pierwsza nowa elektrownia jądrowa budowana w Wielkiej Brytanii od ponad 20 lat. Kiedy pierwszy reaktor zostanie oddany do użytku w 2025 r., 19,6 miliarda funtów (21,3 miliarda euro) zapewni bezpieczną, niskoemisyjną energię elektryczną dla sześciu milionów domów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.