[ATB] Technika

Wiertła do metalu - Bosch HSS PointTeQ

Data publikacji:

Szybsze tempo wiercenia dzięki nowej konstrukcji: wiertła do metalu Bosch HSS PointTeQ dla profesjonalistów.

 

Wiertła Bosch HSS PointTeQ to doskonały osprzęt dla profesjonalistów wykonujących wiercenia w metalu. Z ich pomocą instalatorzy, elektrycy, ślusarze czy konstruktorzy mogą pracować znacznie szybciej niż dotychczas. Samocentrujące ostrze zapobiega ześlizgiwaniu się wiertła z powierzchni materiału. Zapewnia tym samym łatwe nawiercanie i gwarantuje szybsze tempo pracy w porównaniu do innych wierteł do metalu w tym segmencie. Niezależnie od tego, czy użytkownik wierci otwory przelotowe, umożliwiające ułożenie kabli czy rur, czy też otwory nieprzelotowe, potrzebne do połączeń gwintowanych lub nitowanych: wszystkie popularne prace w metalu z użyciem ręcznych wiertarek może teraz wykonać szybko i efektywnie.

Większa wydajność i dłuższa żywotność wierteł dzięki niskiemu stopniowi zużycia
Wysoka prędkość wiercenia wiertłami HSS PointTeQ redukuje tarcie. Ostrze wiertła nie nagrzewa się tak mocno jak w przypadku porównywalnych wierteł do metalu ze standardowym szlifem. Wiertła nie tępią się tak szybko, a ich stopień zużycia jest niższy – zapewnia to większą wydajność pracy i wydłuża żywotność wiertła. Oksydowany rowek wiórowy obniża zjawisko tarcia i przyspiesza odprowadzanie wiórów, co jeszcze bardziej wypływa na efektywność.

Nowe wiertła do metalu HSS PointTeQ są już dostępne w sprzedaży: wiertła o średnicach od 1 do 20 mm dostępne są pojedynczo lub w zestawach.

  • Samocentrujące ostrze „PointTeQ“ umożliwia łatwe i szybkie nawiercanie
  • Mniejsze tarcie i szybkie odprowadzanie urobku dzięki oksydowanemu rowkowi wiórowemu
  • Niższy stopień zużycia i długa żywotność wiertła dzięki wyższej prędkości wiercenia

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.