[ATB] Aktualności

Włoskie targi SaMoTer przełożone

Data publikacji:

Organizatorzy SaMoTer 2020 potwierdzili, że 31. edycja wystawy sprzętu budowlanego odbędzie się w dniach 3-7 marca 2021 r.

Zobacz także: Rynek maszyn budowlanych w Polsce - Komu więcej, komu mniej

  Organizator imprezy Veronafiere podjął decyzję o przełożeniu wydarzania na kolejny rok ze względu na stale utrzymującą się niestabilną sytuację spowodowaną przez Covid-19. – Wraz ze wszystkimi naszymi partnerami określiliśmy początek marca 2021 jako najlepszy czas na organizację SaMoTer – powiedział Giovanni Mantovani, dyrektor generalny Veronafiere.

  Pierwotnie planowana na marzec 2020 wystawa SaMoTer była jednym z pierwszych wydarzeń w branży budowlanej, które dotknęła pandemia koronawirusa. Po znacznym wzroście liczby zachorowań w kraju, targi zostały przesunięte o dwa miesiące do maja. Ponieważ pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się w Europie, impreza została przełożona jeszcze dwukrotnie (na lipiec i październik 2020 r.), zanim wyznaczono nowy termin na przyszły rok.
   

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  Reklama
  Najnowsze artykuły:
  Reklama

  Najnowsze z kategorii

  Bądź na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.