[ATB] Aktualności

Wod-Kan - Profesjonalizm górą

Data publikacji:

W dniach 21-23 maja Bydgoszcz po raz 27. stała się stolicą branży wod-kan. Ponad 300 wystawców i 10 tys. zwiedzających, w tym specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i szefów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych spotkało się, aby z bliska przyjrzeć się najnowszym technologiom w tym segmencie rynku.

Okazała wystawa zajęła powierzchnię ponad 15 tys. m² i podzielona została na ekspozycję w hali oraz strefę stoisk na otwartej przestrzeni. Wśród licznego grona wystawców nie zabrakło przedstawicieli marek znacznie lepiej kojarzonych w branży maszyn budowlanych, żeby wymienić tylko m.in. JCB, Kubota, Case, Hitachi czy Komatsu. Część z nich przygotowała dla uczestników sporo atrakcji - np. Volvo zorganizowało jeden z przystanków cyklu „City Mini Max” (więcej na s. 24).
Wśród atrakcji przygotowanych dla zwiedzających warto wspomnieć także m.in. o Strefie Nowych Technologii, w której odbywały się prezentacje najnowszych rozwiązań technicznych, przygotowane przez wystawców, czy też Strefie Edukacji. Propozycja ta zorganizowana przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” oraz Polski Komitet IWA (Young Water Professionals), przy współpracy z największymi polskimi uczelniami technicznymi, to doskonała okazja dla młodych inżynierów, aby poznali branżę, w której kiedyś być może będą pracować. Jednym z elementów Strefy Edukacji będzie giełda pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.