Wozidła Terex Trucks w ofercie Atlas Poland

Wozidła Terex Trucks w ofercie Atlas Poland

Firma Atlas Poland z siedzibą w Rumii na Pomorzu uzupełnia swoją ofertę. Nową marką w bogatym asortymencie firmy jest Terex Trucks - oferta obejmuje wozidła przegubowe TA300 i TA400.

Dzięki pozyskaniu spółki Atlas Poland mamy po swojej stronie bardzo doświadczonego dilera, który stawia klientów na pierwszym miejscu - uważa Etienne Lalande, regionalny kierownik sprzedaży w Terex Trucks. – Ich zespół utrzymuje doskonałe relacje z klientami. Polska jest rozwijającym się rynkiem, a to partnerstwo stanowi dla firmy Terex Trucks ważny element naszej ekspansji. Podpisując umowę z Atlas Polska, upewniliśmy się, że mamy właściwego partnera, który rozumie kraj i wie, czego chcą klienci – uzupełnia.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Terex Trucks i dostarczać wozidła przegubowe do klientów w Polsce – komentuje z kolei Matthias Fullner, dyrektor generalny działającej od 2003 r. spółki Atlas Polska. – Wozidła TA300 i TA400 to solidne, niezawodne i wszechstronne maszyny. Przy tak wielu mieszkaniach i domach budowanych na terenie całego kraju, uważamy, że nasi klienci skorzystają na wysokiej jakości wozidłach przegubowych firmy Terex Trucks, które zapewniają niskie koszty eksploatacji – dodaje.

Już po modernizacji

Wozidło przegubowe TA 300 firmy Terex Trucks napędzane jest silnikiem Scania o mocy 370 KM (turbosprężarka o zmiennej geometrii) - oferuje maksymalną ładowność 28 t i pojemność nasypową 17,5 m³. Maszyna wyposażona jest w nową przekładnię EP320, która pomaga uzyskać oszczędność paliwa o 5% i lepszą wydajność. Zmodernizowana przekładnia wyposażona jest w 2 dodatkowe biegi do przodu - w sumie 8 - oraz 4 biegi wsteczne. Do atutów wozidła firmy Terex Trucks zaliczyć należy również: napęd na wszystkie koła (6x6), osie o dużej wytrzymałości, w pełni bezobsługowe zawieszenie przednie, możliwość blokady wielotarczowych mechanizmów różnicowych, a także przestronną kabinę ROPS/FOPS z efektywnym systemem HVAC, który zapewnia niski poziom hałasu, kontrolowany przepływ powietrza i regulację temperatury.
 

GA

Reklama
Powiązane artykuły