[ATB] Aktualności

Wspólnota w branży

Data publikacji:

Nowa inicjatywa firm z branży infrastrukturalnej. Ochrona interesów podmiotów skupiających swoją działalność na projektowaniu, usługach inżynieryjnych oraz powiązanych z działalnością inżynierów i projektantów to nowa inicjatywa i zadanie firm z branży infrastrukturalnej zrzeszonych w Związku Ogólnopolskim Projektantów i Inżynierów (ZOPI).

Związek jest organizacją zrzeszającą podmioty prowadzące działalność gospodarczą w obszarze świadczenia usług projektowych, inżynieryjnych i doradczych, związanych w szczególności z branżą kolejową, drogową, energetyczną i środowiskową. ZOPI stanowi platformę do dyskusji na temat problemów branży z kluczowymi uczestnikami procesu inwestycyjnego - zamawiającymi publicznymi i generalnymi wykonawcami, jak również organami władzy publicznej i samorządu. Prezes Zarządu ZOPI Anna Oleksiewicz podkreśla, że Związek aspiruje do podejmowania aktywnych działań na rzecz poprawy otoczenia biznesowego prowadzonej działalności firm inżynieryjnych, projektowych i doradczych związanych z infrastrukturą. Do tej pory branża tak ważna dla prawidłowego przygotowania i realizacji inwestycji była marginalizowana. – Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami i generalnymi wykonawcami, aby wspólnie realizować procesy inwestycyjne w sposób bardziej sprawny, efektywny i satysfakcjonujący dla każdej ze stron.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.