[ATB] Aktualności Kärcher

Współpraca Kärcher'a z Radą Rozwoju Gospodarki Aurory

Data publikacji:

Kärcher i Aurora Economic Development Council łączą siły w nowej siedzibie regionalnej w Aurora w stanie Kolorado, która ma zostać otwarta we wrześniu 2019 roku. Kolejnym krokiem Kärchera jest poprawa jednostki działającej w Stanach Zjednoczonych w celu zapewnienia konkurencyjności i trwałego rozwoju.

"Innowacja jest najważniejsza - plan Kärchera ma na celu optymalizację zaawansowanych możliwości produkcyjnych, w miarę możliwości za pomocą nowych technologii, takich jak cyfryzacja i automatyzacja. W ten sposób zapewni nam także przyszłą innowacje i ekspansje, nie tylko w USA, ale i na całym świecie. " - mówi Javier Gonzalez.

Dzięki temu firma Kärcher będzie mogła działać efektywniej i wydajniej pod względem produkcji, dystrybucji, jakości i zakupów. Pozwoli to również na lepsze wrażenia klientów w zakresie jakości, dostępności, widoczności i wsparcia. Maksymalizuje zasoby i możliwości operacyjne.

Nowa lokalizacja jest świadectwem inwestycji, którą Kärcher realizuje dzięki amerykańskim inicjatywom. Przeprowadzka z Camas w stanie Waszyngton i nowe rozwiązania wykorzystają zasoby inżynieryjne i doskonałość operacyjną Kärcher i jego klientów. Nowy obiekt o powierzchni 380 000 stóp kwadratowych już wkrótce będzie częścią Kärcher.

Firma Kärcher, z siedzibą w Aurora w Kolorado, nawiązała współpracę z AEDC, aby znaleźć i zabezpieczyć odpowiednie 23-hektarowe tereny pod nowy obiekt w dzielnicy Porteos w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego Denver (DEN). Wendy Mitchell, prezes i dyrektor generalny AEDC dodaje: "Cieszymy się, że witamy Kärchera jako partnera. Aurora jest doskonałą lokalizacją dla globalnych firm, które mogą rozwijać się dzięki łączności i siatce komunikacyjnej, jaką oferuje nasze miasto".

Źródło: kaercher.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.