[ATB] Nowości

Wysoka wydajność produkcyjna z Ammann

Data publikacji:

Firma Ammann zaprezentowała węzły betoniarskie CBT 105 - CBT 150 TB Elba, które gwarantują niezawodną i wydajną produkcję betonu.

Zaletami węzłów betoniarskich CBT 105 - CBT 150 TB Elba o wydajności 128 m³/h jest przede wszystkim szybki czas montażu, łatwe przenoszenie oraz kompaktowa konstrukcja. Wszystkie komponenty zainstalowane mogą być na płaskiej betonowej powierzchni. Nie ma potrzeby wykonywania kosztownych fundamentów. Transport maszyny odbywa się przy pomocy dwóch standardowych kontenerów typu Open Top 40 i jednego kontenera Flat Rack 40.

Węzły betoniarskie CBT TB Elba są wyposażone w mieszalniki dwuwałowe Ammann 2 serii CEM TP Elba o wydajności od 2 do 3,5 m³. W zależności od wymagań i preferencji klienta producent opcjonalnie oferuje zbiornik liniowy serii CEL 35 Elba o pojemności do 210 m³. Wszystkie modele węzłów standardowo wyposażone są w instalację elektryczną i pneumatyczną. Podczas opracowywania serii uwzględniono również dostępność do prac konserwacyjnych i czyszczących.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.