[ATB] Aktualności Yanmar budowlane

Yanmar - Restrukturyzacja w Europie

Data publikacji:

Firma Yanmar Europe podejmuje kolejne kroki w celu restrukturyzacji europejskiego biznesu w zakresie sprzętu kompaktowego i budowlanego. Od kwietnia Yanmar łączy bowiem zarządzanie komercyjne filiami firmy w Niemczech i Francji, w ramach jednej organizacji.

Dzięki biuru sprzedaży w Bezannes (Francja) firma Yanmar Compact Equipment będzie odpowiedzialna za sprzedaż, marketing i dystrybucję kompaktowych maszyn firmy Yanmar i stowarzyszonej marki Schaeff. Produkty te będą produkowane w fabrykach Yanmar w Saint-Dizier (Francja), Crailsheim (Niemcy) i Fukuoka (Japonia). Od kwietnia powołany zostanie nowy dyrektor zarządzający, powołany do kierowania wdrażaniem do życia tej nowej organizacji. W zakresie tej restrukturyzacji, Andreas Hactergal będzie odpowiedzialny za sprzedaż i działania marketingowe. Będzie nadzorował zespół ds. sprzedaży i marketingu kompaktowych urządzeń Yanmar oraz zarządzał siecią dilerską w regionie EMEA.
Przeprowadzone zmiany umożliwią firmie Yanmar rozszerzenie sieci sprzedaży i serwisu produktów Yanmar i Schaeff w Europie oraz wzmocnienie portfolio produktów w celu lepszego zaspokojenia potrzeb klientów. – Kontynuacja umocnienia pozycji Yanmar na rynku małych i średnich pojazdów budowlanych w Europie będzie naszym głównym wyzwaniem na najbliższe lata. Firma Yanmar dziś zdecydowanie postrzega siebie jako kompaktowego specjalistę w dziedzinie sprzętu, oferując pełen asortyment maszyn, w tym mini- i midi koparki, koparki kołowe, ładowarki kołowe oraz wozidła. Skoncentrujemy nasze wysiłki, aby przyspieszyć rozwój pozycji rynkowej urządzeń Yanmar Compact Equipment, bazując na naszych wysokiej jakości produktach i usługach – mówi Andreas Hactergal.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.