[ATB] Aktualności

Yanmar z nowym szefem na kraje EMEA

Data publikacji:

Firma Yanmar Compact Equipment ogłosiła powołanie z dniem 1 kwietnia Damiano Violi na stanowisko dyrektora zarządzającego w strefie EMEA. Związane jest to z planami dalszego rozwoju na rynkach międzynarodowych i osiągnięcia pozycji lidera na rynku sprzętu kompaktowego.

Damiano Violi (wcześniej związany z takimi firmami jak: Eaton, Honewell i Case New Holland) zastąpił Giuliano Parodiego, który powrócił do swojej funkcji dyrektora generalnego Yanmar Compact Equipment po okresie udaengo rozwoju europejskiego oddziału. W nadchodzących miesiącach Violi będzie ściśle współpracował z zespołem kierowniczym w celu zwiększenia rentowności, zwiększenia udziału w rynku ogólnoeuropejskim i dalszego podnoszenia świadomości marki.

– Dołączenie do Yanmar Compact Equipment EMEA, marki będącej synonimem jakości, niezawodności i innowacyjności, to prawdziwy zaszczyt. W ciągu ostatnich czterech lat firma zbudowała silny, utalentowany zespół i rozwinęła prawdziwie dynamiczny biznes. Od integracji Yanmar Compact Niemcy (z historyczną marką Schaeff), poprzez nowe struktury organizacyjne, aż po rozwój uznanego na całym świecie portfolio produktów, ta ciężka praca postawiła Yanmar w doskonałej pozycji do realizacji międzynarodowych ambicji ekspansji, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych wartości firmy. Nie mogę się doczekać, aby odegrać w tym główną rolę – skomentował nowy dyrektor zarządzający Yanmar Compact Equipment EMEA.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.