Aktualności

Yokohama Off-Highway Tires w siedmiu nowych rozmiarach

Data publikacji:

Firma Yokohama Off-Highway Tires wprowadza do swojej oferty siedem nowych rozmiarów opony flotacyjnej Alliance 590, dedykowanej np. do przyczep i cystern.

    Yokohama Off-Highway Tires w siedmiu nowych rozmiarach

Wytrzymały radialny wzór flotacyjny Alliance 590 został zaprojektowany specjalnie z myślą o spełnieniu wymagań wszelkiego rodzaju operacji transportowych w rolnictwie i budownictwie. Ta opona charakteryzuje się solidną, wzmocnioną konstrukcją ze stalowym opasaniem o zwiększonej wytrzymałości i lepszej ochronie przed przebiciem, dzięki czemu może z powodzeniem przenosić nawet duże obciążenia na polach, drogach i placach budowy.

Wysoki współczynnik gumy do pustej przestrzeni bieżnika niekierunkowego zapewnia bardzo dobrą przyczepność i trakcję, a także mniejszy nacisk na glebę na polu oraz płynną i komfortową jazdę po drodze. Jednocześnie niskie ugięcie oraz wysokiej jakości mieszanki chroniące przed przecięciem i kruszeniem zapewniają wysoką stabilność i długotrwałą pracę na różnych powierzchniach. Model Alliance 590 charakteryzują również bardzo dobre właściwości samoczyszczące wynikające z unikalnej konstrukcji bieżnika o dużej głębokości, otwartych kanałach i wyraźnych krawędziach z szerokimi otworami.

Pierwotnie wprowadzony rozmiar opony to 560/60R22.5. Nowe rozmiary to: 600/55R26.5, 650/60R26.5, 650/55R26.5, 600/60R30.5, 650/65R30.5, 710/50R30.5 i 750/60R30.5.

Dobra opinia

Z oferty firmy Yokohama Off-Highway Tires, również w zakresie opony Alliance 590, korzysta znany irlandzki producent przyczep, firma Broughan Engineering. Zadowolonym użytkownikiem tej marki jest Alistair Mc Gregor z Castleview Plant, właściciel rodzinnej firmy położonej w środkowej Szkocji, który nabył właśnie nowe przyczepy Broughan.

– Ostatnio dodałem do swojego parku maszynowego 3 kolejne przyczepy Broughan i jestem bardzo zadowolony, że wszystkie zostały wyposażone w opony Alliance 560/60R22.5 590 Heavy Duty 169D TL. Osiągi tych opon przewyższają wszystko, czego używałem w przeszłości i bardzo dobrze radzą sobie w trudnych warunkach, w jakich przyszło im pracować. Zapewniają one bardzo dobrą przyczepność, zwłaszcza na pochyłym terenie podczas załadunku przyczep. Wzór blokowy opony 590 ma również doskonałe właściwości samoczyszczące, co pomaga w usunięciu błota przed wyjazdem z podwórka na drogę. Po wyjechaniu na drogę jazda jest płynniejsza, a opony dobrze się prowadzą i nie odbijają się, jak w przypadku opon innych marek, które wypróbowałem. Opony o wzorze 590 o dużej nośności okazują się doskonałym uzupełnieniem i pomagają moim klientom w wykonywaniu ich zadań

– przekonuje Alistair Mc Gregor.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.