[ATB] Aktualności Pramac

Zakup rozwiązań w zakresie magazynowania energii przez Pramac

Data publikacji:

Pramac ogłosił przejęcie Off Grid Energy, jednego z wiodących światowych projektantów i producentów rozwiązań technologicznych w zakresie magazynowania energii, poprzez swoją spółkę zależną zlokalizowaną w Wielkiej Brytanii (Pramac Generac UK).

Off Grid Energy, z siedzibą w Rugby, w Wielkiej Brytanii, jest specjalistą w branży magazynowania energii i oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie akumulatorów i magazynowania energii, które zapewniają czystszą i bardziej efektywną energię w zastosowaniach przemysłowych i mobilnych. Off Grid Energy obsługuje rynki budownictwa, użyteczności publicznej, organizacji imprez, ładowania pojazdów elektrycznych oraz magazynowania energii za licznikiem. Prowadzi sprzedaż na terenie Wielkiej Brytanii, a także eksportuje swoje produkty na rynki międzynarodowe, w tym do USA i Australii.

Wśród produktów firmy znajdują się urządzenia Ingenium Grid2Go, które można łatwo zaadaptować do nowych zastosowań i rynków geograficznych.

– Ewoluujące technologie energetyczne i wymagania klientów są dla nas czynnikami napędzającymi do tworzenia innowacyjnych produktów, a rozwiązania w zakresie magazynowania energii produkowane przez Off Grid Energy uzupełnią i rozszerzą naszą obecną ofertę, aby sprostać dynamicznym potrzebom naszych globalnych klientów

– powiedział Paolo Campinoti, dyrektor generalny Pramac.

Dodając ten produkt do swojej obecnej oferty, Pramac przyspieszy rozwój na rynku rozproszonych źródeł energii, mikrosieci oraz zapotrzebowania na energię elektryczną w zastosowaniach mobilnych, coraz bardziej uważnych na kwestie emisji i wpływu na środowisko, podobnie jak w przypadku imprez i rynku budowlanego.

Danny Jones i Janene Dooler, założyciele i współzarządzający dyrektorzy Off-Grid Energy, skomentowali:

– Możliwość dalszego rozwoju i wprowadzania innowacji do naszych produktów i technologii w branży systemów magazynowania energii wraz z firmami Pramac i Generac, sprawia, że jesteśmy podekscytowani i dumni, że jesteśmy najnowszymi członkami tego rozwijającego się zespołu.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.