[ATB] Technika KärcherZamiatarki

Zamiatarka MC 250 - siła, która budzi respekt

Data publikacji:

Jeżeli potrzebujesz maszyny wydajnej i elastycznej w zastosowaniu, a środowisko naturalne traktujesz jako najwyższe dobro, zamiatarka MC 250 jest tym czego szukasz. To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz wszystkie stawiane przed Tobą zadania związane ze sprzątaniem, w każdym miejscu i o każdym czasie.

W procesie tworzenia MC 250 wzięli udział reprezentanci spółek miejskich i prywatnych dostawców usług komunalnych. To dzięki ich cennym uwagom nasza nowa zamiatarka stała się optymalnym rozwiązaniem dla nowoczesnych miast. Ta niezawodna i trwała maszyna, wyposażona w wydajny system podciśnieniowy, spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania związane z jakością sprzątania, bezpieczeństwem pracy i komfortem użytkowania. Wszystkie kluczowe aspekty wzięto pod uwagę już w fazie projektowej.

Rozwiązania zastosowane w naszym urządzeniu zostały dostosowane do potrzeb wszystkich jego użytkowników, od zarządcy floty, przez kierowników robót, serwisantów aż po operatora –którego opinia jest w wielu wypadkach decydująca. W tym celu wyposażyliśmy MC 250 w innowacyjne rozwiązania techniczne zapewniające najwyższy komfort. Koncepcja serwisowa jest przemyślana w każdym szczególe. Nie spoczniemy, póki nie będziesz zadowolony. Doświadczysz tego na każdym kroku – teraz nawet w strefach niskiej emisji.

Zamiatarka MC 250 została stworzona z najwyższej jakości komponentów. Napęd, konstrukcja podwozia i zawieszenie będące wspólnym dziełem liderów branży zapewnia dynamikę i komfort jazdy znaną jak dotąd jedynie z samochodów osobowych.

MC 250, podobnie jak wszystkie zamiatarki komunalne Kärcher, łączy w sobie kompaktowe wymiary, trwałą konstrukcję i przyjazny dla środowiska napęd o najwyższych parametrach roboczych. Odporna na korozję rama została ocynkowana ogniowo i poddana wielokrotnym testom wytrzymałościowym Duża prędkość przejazdowa w połączeniu z zawieszeniem hydropneumatycznym maksymalnie skraca czas przejazdu na miejsce wykonywanej pracy. Dzięki szybkiemu dostępowi do wszystkich elementów serwisowych, MC 250 jest zawsze gotowe do działania.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.