[ATB] Aktualności

Zdobywanie uprawnień

Data publikacji:

Niemiecka firma M&V Veit Baumaschinen przekazała min.wywrotkę gąsienicową Yanmar C30 TV szkole nauki jazdy B. Mülln, która cztery lata temu rozszerzyła zakres oferowanych usług o szkolenia dla operatorów maszyn budowlanych.

Niemiecki specjalista do spraw wynajmu i sprzedaży maszyn budowlanych M&V Veit Baumaschinen z Dettenhausen oferuje asortyment japońskiego producenta Yanmar od ponad 15 lat.

– Maszyny Yanmar pozwalają na bezpieczną i wygodną pracę oraz są łatwe w obsłudze, dlatego szczególnie nadają się jako maszyny szkoleniowe – wyjaśnia Stefan Mittelmeier, regionalny kierownik sprzedaży w Yanmar Compact Equipment EMEA.

Wcześniej szkoła nauki jazdy B. Mülln zakupiła od M&V Veit Baumaschinen koparki ViO50, ViO26 i SV08 oraz ładowarkę kołową V80.

– Od kilku lat używamy maszyn Yanmar z M&V Veit i jesteśmy bardzo zadowoleni – mówi Burkhard Mülln, właściciel szkoły nauki jazdy B. Mülln.

Program szkolenia na operatora maszyn budowlanych trwa zwykle dwa miesiące. Kurs, prowadzony w grupach do 15 osób, składa się z części teoretycznej i praktycznej. W razie potrzeby szkoła oferuje również naukę języka niemieckiego. Po ukończeniu kursu Mülln rekomenduje swoich absolwentów w firmach budowlanych, które poszukują wykwalifikowanych operatorów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 05/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.