[ATB] Aktualności

Złoto Intermaszu dla marki SPT

Data publikacji:

Poznaliśmy laureatów Złotego Medalu MTP targów Intermasz 2020. Wyróżnienie przyznawane jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnymi rozwiązaniami czy także wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku.

W tym roku jury miało postawione przed sobą niezwykle ciężkie zadanie. Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty reprezentowały bardzo ciekawe, nowoczesne rozwiązania – mówi dyrektor targów Intermasz, Dariusz Muślewski. – Nie było łatwo dokonać wyboru, a o ostatecznym werdykcie decydowały często niewielkie szczegóły – dodaje.

Jeden z medali przyznano mini żurawiom marki SPT, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami UE i posiadają niezbędne certyfikaty CE oraz ISO. Sterowanie żurawiem odbywa się za pomocą dżojstika lub z pilota bezprzewodowego w standardzie, maszyny zostały też wyposażone również w inteligentny wyświetlacz, aby monitorować stan pracy maszyny. Dwa silniki – diesel do pracy na zewnątrz oraz elektryczny do pracy wewnątrz pozwalają osiągnąć zerowy hałas i ograniczyć emisję spalin.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.