[ATB] Nowości Zoomlion

Zoomlion - Otwarcie na Europę

Data publikacji:

Podczas tegorocznej edycji monachijskich targów Bauma nowa firma Zoomlion CIFA Europe zaprezentuje liczne nowości produktowe i szeroki zakres usług dla partnerów biznesowych na stoisku grupy Zoomlion.

Zoomlion CIFA Europe przedstawi pełną gamę rozwiązań w segmencie mobilnych maszyn do pracy na wysokości. Są to wysokiej jakości, niezawodne, solidne produkty, obecne na rynkach światowych od kilku lat. Firma zaprezentuje m.in. wózki widłowe, a wśród nich model 3-tonowy, 4-kołowy, z silnikiem Diesla i masztem do podnoszenia z potrójnym Triplex o wys. 4,8 m. Sprzęt do pracy na wysokości reprezentować będzie z kolei m.in. żuraw wieżowy T7020-12H, zaprojektowany specjalnie na potrzeby europejskich klientów, ma maks. zasięg 70 m. Zostanie zamontowany z wysięgnikiem o wys. 25,4 m, zainstalowanym na wózku z regulowanymi podporami o wymiarach 4,5 x 4,5 m. Ten produkt jest ceniony za solidność i łatwość montażu, a także możliwość wykonywania manewrów. Maszyna ta została zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech, z komponentów produkowanych wyłącznie w Europie oraz z metką „Wyprodukowane we Włoszech”.

Nowe usługi

Oprócz wymienionych produktów Zoomlion CIFA Europe przedstawi szereg usług skierowanych do swoich dilerów, którzy mogą liczyć na nowe centrum logistyki dystrybucyjnej na rynek europejski o powierzchni ponad 1200 m² z siedzibą w Senago, we Włoszech. Klient będzie miał możliwość obejrzenia tam maszyn na „stanie", skonfigurowania produktów zgodnie ze swoimi potrzebami, uzyskania oryginalnych części zamiennych i skorzystania z wiedzy techników i wyspecjalizowanych konsultantów w nowym centrum pomocy.
Oferta CIFA obejmuje także nowy zakres usług finansowych Zoomlion Capital Italy, spółki córki, która świadczy wsparcie finansowe wyłącznie klientom i partnerom z firm grupy Zoomlion. Firma działa na rynku europejskim, oferując różne rozwiązania. Wiele usług może być dostosowanych do potrzeb klienta i będzie obejmować leasing finansowy i operacyjny oraz wynajem. – Zoomlion CIFA Europe powstała w celu zaistnienia na rynku europejskim o dużym potencjale dla branży dźwigowej i logistycznej. Dzięki niezawodnym, wydajnym, nowym produktom w Europie, wiedzy specjalistycznej i doświadczeniu rozwiniętemu na rynku europejskim jesteśmy przekonani, że ta firma zaoferuje swoim partnerom kompleksowe usługi – mówi Davide Cipolla, dyrektor Zoomlion CIFA Europe.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.