[ATB] Aktualności BKT budowlaneCATCaterpillar

BKT z certyfikatem Caterpillar

Data publikacji:

Firma Caterpillar przyznała fabryce BKT w Bhuj złoty certyfikat SQEP (Supplier Quality Excellence Process), ważny dowód uznania dla dostawców, którzy w ciągu roku osiągnęli najwyższy poziom jakości i kontroli procesów technologicznych.

To wielki sukces dla zakładu produkcyjnego Bhuj, już flagowego BKT. Otwarty w 2015 r. w Bhuj jest jedną z najbardziej innowacyjnych fabryk Grupy. To autonomiczny, nowoczesny zakład zarówno pod względem zasobów produkcyjnych, jak i infrastruktury wspierającej pracowników. Tutaj powstają radialne opony z serii Earthmax do pojazdów CAT. W szczególności są to opony zaprojektowane w celu ułatwienia lepszego rozłożenia obciążenia na podłoże, po którym poruszają się wywrotki, ładowarki kołowe, spycharki, równiarki itp. Ponadto opony z serii Earthmax wyróżniają się konstrukcją All Steel, która gwarantuje wytrzymałość karkasu oraz lepsze rozłożenie obciążeń podłoża.

Uzyskany przez BKT certyfikat SQEP Gold, poza uznaniem zaangażowania indyjskiego koncernu międzynarodowego w logistykę i oferującego gamę innowacyjnych, wysokiej jakości produktów, jest kolejnym potwierdzeniem udanej współpracy między Caterpillar i BKT, która stanowi podstawę jeszcze silniejszych synergii i partnerstw w przyszłość.

– Ten certyfikat naprawdę wiele znaczy dla BKT – mówi Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający BKT. – Jesteśmy dumni z otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia od firmy Caterpillar i mamy nadzieję, że w przyszłych latach nie tylko utrzymamy nasze wysokie standardy i wydajność u naszych klientów, ale aby pójść jeszcze dalej poprzez ciągłe doskonalenie: podróż BKT jest naznaczona ciągłą ewolucją i rozwojem – dodaje.

– mówi Arvind Poddar

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.