atb – aktualności techniki budowlanej

Ogólnopolski, bezpłatny miesięcznik branżowy. Zakres poruszanej tematyki obejmuje zagadnienia związane z rynkiem maszyn i urządzeń budowlanych, drogowych i komunalnych. W czasopiśmie przedstawione są najnowsze trendy w budowie maszyn, przegląd aktualnej oferty rynkowej, ciekawe analizy i zestawienia poszczególnych grup maszyn, opinie użytkowników oraz aktualności branżowe i wypowiedzi liderów rynku. Na łamach czasopisma znajdują się również zagadnienia dotyczące zarządzania i marketingu, prawa oraz finansowa w tych sektorach przemysłu.

 

ATB - Zamów Prenumeratę

Formularz zamówienia prenumeraty ATB
Abyśmy mogli dostarczać Państwu interesujące informacje marketingowo–handlowe dotyczące oferty Boomgaarden Medien Sp. z o.o., prosimy o wyrażenie stosownych zgód. Zakreślenie wybranego pola oznaczać będzie wyrażenie zgody. Administratorem Państwa danych będzie Boomgaarden Medien Sp. z o.o., Ruszków Drugi, ul. Wesoła 52.
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.