[ATB] Aktualności Bravi Platforms

Bravi z certyfikatem ISO 9001

Data publikacji:

Włoska firma Bravi Platforms otrzymała certyfikat ISO 9001: 2015, który potwierdza zdolność do świadczenia wysokiej jakości usług operacyjnych zarządzania jakością (QMS - quality management services).

Certyfikat Bravi #41148/21/S został przyznany przez Towarzystwo Klasyfikacyjne RINA. Obejmuje projektowanie, produkcję i serwis ruchomych podnośników koszowych Bravi i przemysłowych maszyn do kompletacji towarów, a także jest dowodem na to, że produkty i usługi firmy są zgodne z odpowiednimi wymogami ustawowymi i regulacyjnymi.

Firma Bravi, która wdraża SZJ i postępuje zgodnie z wytycznymi ISO od wielu lat, poinformowała, że otrzymanie certyfikatu świadczy o zaangażowaniu w ulepszanie zarówno swoich produktów, jak i usług.

– Jestem niezwykle dumny z mojego zespołu z ich osiągnięć, które są dowodem ich zaangażowania oraz zaangażowania firmy w zapewnianie jakości i najlepszej możliwej obsługi naszych klientów. Dążymy do ciągłego doskonalenia i rozwoju. Uzyskanie i utrzymanie certyfikatu ISO 9001: 2015 gwarantuje, że nasze procesy i systemy są na właściwej drodze.

– powiedział Pierino Bravi, dyrektor generalny Bravi Platforms.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.