[ATB] Aktualności Bravi Platforms

Części zamienne Bravi Platforms dostępne online

Data publikacji:
Części zamienne Bravi Platforms w sieci

Włoska firma Bravi Platforms inwestuje w swoją pierwszą platformę online do zamawiania części zamiennych dla wszystkich modeli sygnowanych znakiem Bravi. Odnotowujący dynamiczne wzrosty obrotów w 2021 r. i w pierwszej połowie br. włoski producent przeprowadził również całkowitą restylizację poprzedniego obszaru dedykowanego klientom, znajdującego się na stronie korporacyjnej.

Bravi Parts, tak nazywa się dedykowana strona internetowa, została stworzona z myślą o ułatwieniu i udostępnieniu procesu zamawiania części zamiennych Bravi w dowolnym czasie i za pomocą dowolnego urządzenia stacjonarnego czy mobilnego.

Rejestrując się na stronie, możliwe jest przeglądanie list części zamiennych wszystkich platform roboczych Bravi i za pomocą prostych kliknięć wybrać pożądane produkty i przejść do żądania zakupu. Wysoki poziom dostosowania strony pozwala również na tworzenie list życzeń dla wszystkich tych części zamiennych kupowanych regularnie, znacznie oszczędzając czas użytkowników maszyn.

– Dla nas w Bravi, klient ma najwyższy priorytet, a naszym celem jest zapewnienie jak najlepszego wsparcia, nie tylko podczas sprzedaży naszych maszyn, ale przede wszystkim w zakresie pomocy działu części, na którym naprawdę polegamy

mówi dyrektor zarządzający Pierino Bravi.

– Dzięki Bravi Parts chcieliśmy dać każdemu posiadającemu urządzenie BRAVI możliwość niezależnego zamówienia w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia, części potrzebnych do wykonania wymiany, wraz z informacją o procedurach koniecznych do wykonania tego zadania – dodaje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.