[ATB] Nowości

Debiut na Matexpo w wydaniu Manitou

Data publikacji:

Po tym jak kilka miesięcy temu Manitou Group zaprezentowała zdalnie swoją nową gamę obrotowych ładowarek teleskopowych MRT Vision i Vision+ (przedstawionych rzecz jasna również na łamach atb), teraz na belgijskich targach Matexpo pokazała fizycznie pierwszą maszynę z tej serii - model MRT 2260.

Nowa obrotowa ładowarka teleskopowa firmy Manitou charakteryzuje się maksymalną wysokością roboczą 22 m i maksymalnym udźwigiem wynoszącym 6 m. Model MRT 2260 będzie dostępny w trzech wersjach. Pierwsza z nich to maszyna w pełni elektryczna wyposażona w akumulator litowo-jonowy zapewniający autonomię do 4 h pracy.

Kolejny z dostępnych wariantów to maszyna hybrydowa „range extender” z silnikiem diesla doładowującym akumulator do pracy ciągłej. Producent oferuje jednak również wersję w pełni elektryczną, wyposażoną w dwie baterie litowo-jonowe, co pozwala podwoić autonomię maszyny - dedykowana jest przede wszystkim dla klientów korzystających z ładowarek MRT w granicach 1000 mth rocznie.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.