[ATB] Technika

Do jazdy po trawniku i darni

Data publikacji:

Firma Alliance Tire Group wprowadza do oferty nowe rozmiary opon radialnych z serii Galaxy Garden Pro. Ogumienie to dedykowane jest do małych ciągników wykorzystywanych w ogrodnictwie, sadach i winnicach.

    opony

Zobacz także: Koronawirus anuluje wiele polskich biznesów

Opony radialne o różnorodnych zastosowaniach z serii Galaxy Garden są teraz dostępne w pięciu nowych rozmiarach. W ten sposób w pełni pokrywają zapotrzebowanie na rynku małych i średnich ciągników użytkowych do upraw specjalnych, sadów, winnic, ogrodów i kształtowania krajobrazu.

Dzięki sprawdzonej konstrukcji R3+ znacznie głębszy bieżnik zapewnia niezawodną przyczepność. Jednocześnie w największym możliwym stopniu zapobiega on ugniataniu gleby i uszkadzaniu upraw czy roślin. Stosunek bieżnika do powierzchni pustej na poziomie 49:51 zapewnia skuteczne samoczynne czyszczenie. Atutem opon jest także - jak przekonuje producent - bardzo niski całkowity koszt użytkowania.

Pięć nowych rozmiarów

Seria wzbogacona o nowe rozmiary - 480/70R30, 380/70R20, 260/70R18, 480/70R28 i 340/85R28 - oferuje teraz łącznie 23 rozmiary do felg o średnicy od 12 do 30 cali. Tym samym opony Galaxy Garden Pro pokrywają zapotrzebowanie na osie przednie i tylne całego segmentu małych i średnich ciągników użytkowych oraz ciągników o wąskim rozstawie kół.

W połączeniu z unikalną konstrukcją i głębokością bieżnika opona R3+ gwarantuje znacznie lepszą trakcję niż opony R3, jednocześnie minimalizując wpływ na glebę i uprawy. Tę „delikatność” dodatkowo pomagają zapewnić zaokrąglone, otwarte barki opony. Zoptymalizowaną powierzchnię kontaktu z podłożem opona zawdzięcza dużej liczbie klocków bieżnika, ich ułożeniu pod ostrym kątem względem linii środkowej oraz gładkim, otwartym kanałom bieżnika.

Siła wszechstronności

Zakres potencjalnych zastosowań opon z serii Galaxy Garden Pro wykracza poza tereny zielone, sady i winnice: opona została również zaprojektowana do jazdy po twardych nawierzchniach, takich jak główne drogi przelotowe, w celu dojazdu do miejsc pracy i transportu zebranych produktów rolnych lub materiału, co zapewnia jej prawdziwą uniwersalność. – Kultowe opony Galaxy Garden Pro są dostępne w cenie, która gwarantuje im niski całkowity koszt użytkowania przez cały okres eksploatacji.

Unikalna konstrukcja bieżnika zapewnia im maksymalną wszechstronność, dzięki której mogą one zastąpić opony klasy R1, R3 czy R4 w większości zastosowań. Z wielką radością oferujemy to kompleksowe, najlepsze w swojej klasie rozwiązanie dla branży upraw specjalnych, pielęgnacji terenów zielonych i ogrodnictwa – przekonuje Angelo Noronha, prezes Alliance Tire Group na obszarze EMEA.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.