[ATB] Aktualności Bravi Platforms

Dobre perspektywy Bravi Platforms

Data publikacji:

Pomimo wciąż niepewnych czasów i wyzwań związanych z obecną pandemią, wzrost obrotów jaki Bravi Platforms odnotowała w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy, był znaczący. W efekcie Bravi Platforms szykuje się do zamknięcia roku z aż 80-procentowym wzrostem. Poza tym producent zapowiada stabilny i zauważalny wzrost w 2022 r.

Pozytywną informacją, którą pragniemy podkreślić, jest to, że biorąc pod uwagę oczekiwaną dynamikę wzrostu wynikającą z obecnych zamówień w portfelu, możemy szacować, że rok 2021 zamkniemy z 80-procentowym wzrostem sprzedaży - mówi Pierino Bravi, dyrektor generalny Bravi Platforms.

Wzrost ten spowodował szybką, a jednocześnie sprawną reorganizację potencjału produkcyjnego firmy, co pozwoliło na zapewnienie konkurencyjnych terminów dostaw. Wśród produktów napędzających ten wzrost, który ma być równie zauważalny również w 2022 r., jest niekwestionowany sprzedażowy bestseller, czyli samojezdny podest ruchomy Leonardo HD. Model ten, oprócz tego, że reprezentuje jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów pracy na placach budowlanych, zyskuje coraz większą popularność na rynkach międzynarodowych.

Motor sprzedaży

Leonardo HD dzięki swojej charakterystyce otwiera duże możliwości wynajmu w miejscach trudnodostępnych dla tradycyjnych podestów. Zdecydowanie niższa waga w porównaniu do tradycyjnych „nożycówek” czy stosunkowo mały promień skrętu robią sporą różnicę i pomagają wyeliminować drabiny, szczególnie w projektach wieżowców, szpitali i centrów danych, które w ostatnim czasie były ważnym targetem dla firm wynajmujących.

Dużym atutem Leonardo HD jest połączenie wyjątkowo kompaktowych rozmiarów, 530 kg wagi, dużego prześwitu, przestronnego kosza, a także przede wszystkim wyjątkowej wytrzymałości. Dzięki temu pojazd ten jest predestynowany do prac wykończeniowych również na delikatnych podłogach, ale także do bardziej wymagających, wczesno-etapowych prac na placach budowy.

Na pełną profesjonalizację urządzenia pozwalają takie opcje jak: wersja outdoor, akcesorium Solo Gyps, akumulatory AGM-100, olej BIO, ochrona przed wyciekiem oleju czy telematyka z łącznością CanBus.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.