[ATB] Aktualności Bravi Platforms

Dobre sześć miesięcy Bravi Platforms

Data publikacji:
podnośniki bravi

Firma Bravi Platforms prognozuje duży wzrost sprzedaży w całym 2021 r., po 40 - proc. wzroście w pierwszych sześciu miesiącach br. Taki wynik to przede wszystkim zasługa rekordowego popytu na model Leonardo HD, który w tym okresie odnotował wzrost sprzedaży o 70%.

Według Pierino Bravi, dyrektora generalnego Bravi Platforms, osiągnięcie z pierwszej połowy roku 2021 ma się podwoić do końca roku, dzięki dużemu portfelowi zamówień firmy. – Pozytywnym akcentem, który chcielibyśmy podkreślić, jest to, że biorąc pod uwagę prognozowane tempo wzrostu z obecnych zamówień, szacujemy, że zamkniemy rok 2021 z globalnym wzrostem sprzedaży, który sięgnie 80%.

Patrząc na średnioroczną sprzedaż w ciągu poprzednich trzech lat do 2021 roku, producent informuje, że liczby są jeszcze bardziej imponujące. – W ciągu ostatnich trzech lat model Leonardo HD odnotował wzrost o 160% – zaznacza Pierino Bravi. Firma prognozuje równie pozytywny rok 2022.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.