[ATB] Aktualności

Dobre sześć miesięcy Bravi Platforms

Data publikacji:

Firma Bravi Platforms prognozuje duży wzrost sprzedaży w całym 2021 r., po 40 - proc. wzroście w pierwszych sześciu miesiącach br. Taki wynik to przede wszystkim zasługa rekordowego popytu na model Leonardo HD, który w tym okresie odnotował wzrost sprzedaży o 70%.

    podnośniki bravi

Według Pierino Bravi, dyrektora generalnego Bravi Platforms, osiągnięcie z pierwszej połowy roku 2021 ma się podwoić do końca roku, dzięki dużemu portfelowi zamówień firmy. – Pozytywnym akcentem, który chcielibyśmy podkreślić, jest to, że biorąc pod uwagę prognozowane tempo wzrostu z obecnych zamówień, szacujemy, że zamkniemy rok 2021 z globalnym wzrostem sprzedaży, który sięgnie 80%.

Patrząc na średnioroczną sprzedaż w ciągu poprzednich trzech lat do 2021 roku, producent informuje, że liczby są jeszcze bardziej imponujące. – W ciągu ostatnich trzech lat model Leonardo HD odnotował wzrost o 160% – zaznacza Pierino Bravi. Firma prognozuje równie pozytywny rok 2022.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.