[ATB] Aktualności RiwalPodnośniki koszowe

Ekologiczna flota RIWAL coraz większa

Data publikacji:

Firma RIWAL odebrała pierwszą dostawę nowych, stuprocentowo elektrycznych podnośników JLG EC. Nowe podnośniki przegubowe to JLG EC450AJ o wysokości roboczej 15,77 m oraz JLG EC520AJ o wysokości roboczej 18 m.

Obydwa modele maszyn są wyposażone w akumulatory litowo-jonowe oraz silniki elektryczne. Podnośniki te nie emitują spalin do atmosfery i mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz obiektów, a nawet w trudnych warunkach terenowych. Podnośniki z nowej serii w pierwszej kolejności trafiły do floty RIWAL w Danii i Holandii, podczas gdy pozostałe kraje europejskie otrzymają je w kolejnych miesiącach br.

Warto dodać, iż w ostatnich latach RIWAL  przekształcił również maszyny z silnikiem spalinowym w maszyny elektryczne, dzięki czemu firma może oferować w Europie maszyny w 100% elektryczne o wysokości roboczej do 43 m. A z tego względu, iż RIWAL jest dilerem JLG w Holandii, Polsce, Słowenii, Chorwacji i Kazachstanie, nowe typy maszyn tego producenta znajdują się również w ofercie sprzedaży.

– Nasi klienci coraz częściej potrzebują maszyn w 100% elektrycznych do pracy na wysokości, aby realizować swoje projekty w zrównoważony sposób. Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedną z pierwszych firm, które zakupiły nową maszynę JLG, w ramach naszego programu Zrównoważonego Rozwój. Coraz większa część inwestycji w naszą flotę, to maszyny elektryczne. W Europie 65% wynajmowanych podnośników RIWAL to maszyny elektryczne. Naszym celem jest posiadanie 75% maszyn elektrycznych w naszej europejskiej flocie na wynajem do 2025 r.

– skomentował Pedro Torres, prezes zarządu RIWAL.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.