[ATB] Aktualności IsekiHBT Roltrac

HBT Roltrac dilerem marki Iseki

Data publikacji:

Działająca od 1991 r. firma HBT Roltrac z siedzibą w Kroczycach na Górnym Śląsku rozszerza swoją ofertę. Firma specjalizująca się m.in. w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych podpisała właśnie umowę o rozpoczęciu współpracy z marką Iseki.

Japoński koncern Iseki produkuje od wielu dziesięcioleci innowacyjne pod względem technicznym ciągniki kompaktowe, kosiarki i narzędzia zawieszane przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych i rolnictwa.

– W oparciu o produkty tej marki rozszerzamy działalność naszego działu komunalnego. Firma HBT Roltrac została właśnie dilerem Iseki na terenie południowej części kraju. Dokładnie nasz obszar działania obejmuje Małopolskę, a także część województw: świętokrzyskiego i śląskiego – wyjaśnia Bartłomiej Nędza, współwłaściciel firmy HBT Roltrac. – Cenowo jesteśmy bardzo konkurencyjni do liderów rynku ciągników kompaktowych i kosiarek profesjonalnych z silnikiem Diesla. A poza tym produkty Iseki są na znacznie wyższym poziomie zaawansowania technologicznego od produktów indyjskich, chińskich itp.

– dodaje Bartłomiej Nędza.

Asortyment Iseki obejmuje przede wszystkim ciągniki wykorzystywane głównie w sektorze komunalnym czy ogrodnictwie. Poza tym obejmuje sprzęt dla odbiorców indywidualnych, taki jak kosiarki samojezdne czy osprzęt dodatkowy. Oczywiście firma ciągle rozszerza swój asortyment - wśród wprowadzonych w ostatnich latach produktów wymienić należy m.in. sterowane roboty koszące czy kosiarki samobieżne do pracy w terenach górskich.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.