Hidromek, czyli ładowarka prosto z Turcji

Data publikacji:

Nowa ładowarka kołowa Hidromek HMK 635 WL oferuje bardzo dobre osiągi dzięki szybszej, wydajniejszej i skutecznej pracy. Maszyna w pełni spełnia oczekiwania swoich użytkowników takie jak: wysoka trwałość, niskie zużycie paliwa, wszechstronność, komfort i bezpieczeństwo operatora.

Model HMK 635 WL jest napędzany silnikiem o mocy 282 KM i momencie obrotowym 1200 Nm. Ładowarka ma również standardową masę roboczą 20,6 t pojemność łyżki 3,5 m³. Przełącznik TipShift („Przód - Tył”) na dźwigni umożliwia szybsze wykonywanie manewrów podczas ładowania. Zwiększa to produktywność i zapewnia bezpieczną, komfortową pracę bez utraty kontroli nad kierownicą.

Oszczędność czasu

Maszyna zapewnia łatwą obsługę i dużą zwrotnoś podczas pracy w wąskich przestrzeniach i pozwala na wykonanie prac w krótkim czasie. Ponadto model HMK 635 WL gwarantuje większą trwałość dzięki wzmocnionej, wytrzymałej konstrukcji, która jest produkowana w zakładach produkcyjnych firmy Hidromek i przechodzi przez wyśrubowane procesy kontroli jakości.

Komfort operatora

Panoramiczna kabina zapewnia szerokie pole widzenia i doskonałą izolację od hałasu. Co więcej, funkcje takie jak podgrzewany, regulowany fotel operatora z zawieszeniem pneumatycznym, w pełni automatyczny układ klimatyzacji, uniwersalny uchwyt, przycisk zwalniania biegu w dół oraz dotykowy panel sterowania gwarantują operatorowi komfortowe środowisko pracy. Wpływają na to także ergonomicznie rozmieszczone kratki wentylacyjne w kabinie, które minimalizują zaparowywanie szyb.

Szybka konserwacja i łatwa obsługa

Ładowarka kołowa HMK 635 WL zapewnia łatwy dostęp do punktów serwisowych maszyny z poziomu podłoża, umożliwiając łatwe tankowanie i konserwację akumulatora. Kabinę można odchylić ręcznie do 35° za pomocą podnośnika, a maskę do 80° za pomocą siłownika elektrycznego, co ułatwia dostęp do zespołu silnika.

Maska otwierana w dwóch częściach i oddzielne umieszczenie zespołu silnika i przekładni zapewnia łatwą konserwację i serwis. Dzięki oferowanej w standardzie kabinie uchylnej konserwację i naprawy można przeprowadzić w krótkim czasie.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.