[ATB] Aktualności

Himoinsa ogłasza powołanie nowego dyrektora jednostki biznesowej Power Solutions

Data publikacji:

Jesús Santos, nowy dyrektor działu Power Solutions, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze wytwarzania energii. Ogłoszenie to ma miejsce w momencie, gdy Himoinsa wzmocniła swój strategiczny plan rozwoju w segmencie rozwiązań do wytwarzania energii dla projektów specjalnych.

    Himoinsa ogłasza powołanie nowego dyrektora jednostki biznesowej Power Solutions

Himoinsa, czyli firma zajmująca się projektowaniem i produkcją rozwiązań w zakresie technologii energetycznych, powołała Jesúsa Santosa na stanowisko dyrektora jednostki biznesowej Power Solutions. Ta nowa nominacja potwierdza zaangażowanie hiszpańskiej firmy w osiągnięcie silnej pozycji na rynku rozwiązań do wytwarzania energii dla projektów specjalnych, takich jak zasilanie o znaczeniu krytycznym, centra danych, szpitale, lotniska, IPP i średnie napięcie.

Jesús Santos ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze wytwarzania energii i zajmował odpowiedzialne stanowiska w firmach takich jak Rolls-Royce, Cummins i Deutz, zawsze koncentrując się na rozwoju biznesowym specjalnych projektów dla krytycznych zastosowań na całym świecie, głównie w sektorach takich jak centra danych, przemysł, infrastruktura, zdrowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.