[ATB] Aktualności Kilotou Polska

Kiloutou Polska w nowej siedzibie

Data publikacji:

Zmiany na lepsze nie zawsze wychodzą na dobre. Niektórzy wręcz utrzymują, że lepsze jest wrogiem dobrego. Jednak w wypadku spółki Kiloutou Polska zasada ta nie ma zastosowania. W czerwcu firma przeniosła się bowiem do nowej, o niebo lepszej siedziby w Łodzi..

 

Otwierający 27 września spotkanie z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Paweł Gońda, prezes zarządu spółki Kiloutou Polska, nie krył zadowolenia z obecności licznie przybyłych gości - głównie partnerów i przedstawicieli firmy.

Szczególnie gorąco powitał prezesa Grupy Kiloutou Oliviera Colleau, którego udział w uroczystości stanowił najlepsze uhonorowanie i podkreślenie znaczenia polskiej spółki w strukturze Kiloutou.

Przyjazne miejsce pracy

Firma Kiloutou postanowiła wybudować nową siedzibę przede wszystkim ze względu na chęć zwieńczenia ambitnego programu inwestycyjnego obejmującego głównie budowę nowych oddziałów firmy w całym kraju, choć oczywiście należy przypuszczać, że rynkowa pozycja firmy i jej prestiż również miały wpływu na tę decyzję.

– Oczywiście nie byłoby tego budynku gdyby nie duże zaufanie ze strony zarządu Grupy Kiloutou. Projekt ten zainicjował ówczesny prezes Kiloutou Polska, Yann Canari, który razem z kolegami z Francji zaprojektował ten obiekt, ku naszemu dużemu zadowoleniu. I mimo okresu Covid-owego ta inwestycja została zrealizowana zgodnie z planem. Warto pamiętać, że 1/3 życia spędzamy w pracy, a dzięki temu zyskaliśmy bardzo przyjazne miejsce, do którego będziemy przychodzili z przyjemnością

– podkreślił podczas spotkania prezes Gońda.

I nie sposób polemizować z taką opinią, gdyż dwupiętrowy budynek przy ul. Rokicińskiej (sąsiadujący zresztą z oddziałem firmy - na zdjęciu powyżej) został zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale, które z jednej strony wpływają na podniesienie komfortu pracy, z drugiej zaś - np. na przyjmowanie klientów w komfortowych warunkach.

– Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem, bo to przecież pierwszy kraj poza Francją, gdzie rozpoczęła się działalność Kiloutou, później rozwinięta również w Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech. Jesteśmy obecnie trzecią firmą jeśli chodzi o wynajem sprzętu budowlanego w Europie, zatrudniamy 6 tys. pracowników w 5 krajach i w tym roku zrealizujemy obroty w wysokości 800 mln euro. Działalność w Polsce zaczęliśmy w 2013 r. i od początku mieliśmy duże nadzieje związane z tym rynkiem - jest to ogromny potencjał i ważne miejsce w Europie. Mamy jeszcze możliwości otwierania kolejnych rozdziałów, poszerzania oferty wynajmu i szerszej współpracy

– zwrócił przy tym uwagę Olivier Colleau, prezes Kiloutou Group.

Otwarcie nowej siedziby zbiegło się także z otrzymaniem przez polską spółkę Kiloutou nagrody „Friendly Workplace 2021”, stanowiącą wyraz uznania dla firm które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. Doceniono także starania Kiloutou Polska w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz działania prośrodowiskowe.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.