[ATB] Aktualności Riwal

Kolejne centrum szkoleniowe Riwal Poland

Data publikacji:

Firma Riwal otworzyła kolejne, już trzecie w Polsce, Certyfikowane Centrum Szkoleniowe IPAF. International Powered Access Federation to międzynarodowe stowarzyszenie, którego jednym z przejawów działalności są centra szkoleniowe zlokalizowane w różnych krajach, w których operatorzy mogą uzyskać uprawnienia do obsługi podestów ruchomych w postaci licencji PAL.

 

Zobacz także: Bez dwutlenku węgla z Mercedes-Benz

  Licencje PAL są honorowane w wielu krajach Europy i świata, więc ich posiadacze nie muszą okazywać się innymi regionalnymi uprawnieniami, aby pracować na podnośnikach nożycowych, czy koszowych. Raz odbyte szkolenie i zdany egzamin pozwalają na obsługę podestów ruchomych różnych typów przez 5 lat. 

  Uprawnienia IPAF pozwalają na pracę na podestach ruchomych w ponad 40 krajach na całym świecie. Dzięki inicjatywnie firmy Riwal uprawnienia IPAF można uzyskać również w Polsce podczas szkolenia i egzaminu odbywającego się w języku polskim. Do tej pory na terenie kraju funkcjonowały Certyfikowane Centra Szkoleniowe IPAF w Łodzi i Zabrzu, do których - od lipca 2020 r. - dołączyło kolejne. Zlokalizowane zostało we wrocławskim oddziale Riwal Poland. 

  Warto dodać, iż 4 certyfikowanych trenerów IPAF oraz 3 centra szkoleniowe to szkolenia IPAF dostępne w Polsce dla klientów chcących pracować z użyciem podestów ruchomych za granicą. Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach. Na życzenie, część teoretyczna może być przeprowadzona w wygodnej formie online. Szkolenie praktyczne i egzamin odbywają się w centrach szkoleniowych w dogodnych dla klientów terminach.

  Uprawnienia IPAF dostępne są w zakresie:

  -    PAL 3a - uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych nożycowych,
  -    PAL 3b - uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych przegubowych i teleskopowych,
  -    PAL 1a - uprawnienia do obsługi podestów stacjonarnych z podporami,
  -    PAL 1b - uprawnienia do obsługi podestów na samochodach i montowanych na przyczepach.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  Reklama
  Najnowsze artykuły:
  Reklama

  Najnowsze z kategorii

  Bądź na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.