[ATB] Aktualności

Nagroda dla Bobcata szósty raz z rzędu

Data publikacji:

Firma Bobcat zdobyła dwie nagrody EquipmentWatch 2021 za najwyższą wartość zachowaną (HRV) dla kompaktowych ładowarek gąsienicowych (model T770) i małych ładowarek o sterowaniu burtowym (model S590). To już szósty rok z rzędu, w którym firma Bobcat zdobyła nagrodę EquipmentWatch HRV.

    miniładowarki bobact

– Jesteśmy zaszczyceni, że nasz wiodący w branży sprzęt z ponad 60-letnią tradycją po raz kolejny został doceniony za niewiarygodną trwałość, wytrzymałość i niezawodność, zapewniając właścicielom niezrównany stosunek jakości do ceny i czasu pracy bez przestojów. Cieszymy się również, że zdobywamy nagrody w dwóch różnych kategoriach. Są one świadectwem naszego zaangażowania na rzecz klientów oraz uznaniem wielu godzin pracy maszyn i wartości jaką właściciele otrzymują dzięki maszynom Bobcat, którym zaufali. Gama ładowarek kompaktowych Bobcat jest nadal liderem na rynku. Jeżeli klient stał się właścicielem maszyny Bobcat nie ma powodu, aby wprowadzał zmiany

– skomentował Jarry Fiser, dyrektor linii produkcji ładowarek w Doosan Bobcat EMEA.

O nagrodach EquipmentWatch HRV

Nagrody EquipmentWatch są oparte na obszernej analizie zapisu danych, które określają wartość zachowaną obliczoną zgodnie ze standardami amortyzacji rynkowej. Zdobywcy nagrody HRV reprezentują kategorie produktów w ramach typów maszyn, które mają zachować najwyższy procent pierwotnej wartości po okresie pięciu lat. Stosując zasady uczciwego rynku i pojęcie przymusowej wartości likwidacyjnej, analitycy

EquipmentWatch, badają amortyzację rok do roku dla ponad 12 000 modeli, obejmującą modele nawet sprzed 30 lat. Korzystając z zastrzeżonego algorytmu, EquipmentWatch jest w stanie przewidzieć procent pierwotnej wartości wybiegając w przyszłość aż do 84 miesięcy.

Nagrody EquipmentWatch HRV obejmują 30 kategorii w zakresie sprzętu budowlanego, dźwigowego, podającego i rolniczego. Kategorie obejmują najpopularniejsze typy sprzętu na podstawie obserwowanej corocznej aktywności rynkowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.