[ATB] Technika

Najmniejsza minikoparka Sunward SWE 08B

Data publikacji:

WE 08B to najmniejsza koparka w ofercie firmy Sunward. Charakteryzuje się optymalnym stosunkiem mocy do masy, niezawodnością, intuicyjną obsługą i doskonałą ochroną kierowcy. Jej rozmiar 2,64x0,75x2,25 m i niewielka masa własna 1010 kg sprawiają, że jest bardzo mobilna. Uniwersalność minikoparki zaczyna się bowiem od tego, jak dobrze jest zaprojektowana do transportu.

    Najmniejsza minikoparka Sunward SWE 08B

W modelu SWE 08B zastosowano niezawodną jednostkę napędową Yanmar 2TNV70 o pojemności 570 cm³ i mocy 7,2 kW uzyskiwaną przy 2400 obr./min. Silnik ten odznacza się niskim zużyciem paliwa, niskim poziomem hałasu i wibracji oraz kontrolą wydajności na dużych wysokościach. Spełnia przy tym wymagania norm emisji spalin Tier 4 Final i Stage V. Sterowane za pomocą prostego, pojedynczego dżojstika rozsuwane podwozie modelu SWE 08B można zwiększyć z 750 do 1000 mm.

Zapewnia wówczas większą o 15% stabilność, do tego bezpieczną i wygodną pracę. Hydraulika będąca sercem maszyny obsługiwana jest przez wysokiej jakości japońskie pompy i komponenty Nachi i Kayaba, które są wydajne, niezawodne i zajmują mało miejsca. Dwie pompy zębate oferują wydatek 2x9,6 l/min, ciśnienie hydrauliczne w układzie wynosi 160 barów. Zastosowane w koparce szybkozłącze hydrauliczne umożliwia szybki i łatwy demontaż i montaż różnych łyżek i osprzętu. Maksymalna głębokość kopania wynosi w tym przypadku 1,82 m, zasięg kopania - 3,18 m, siła kopania łyżki/ramienia - 9,4/5,8 kN. Stanowisko pracy jest typowe dla tej klasy maszyn.

Wyposażone jest w fotel kierowcy z pasem bezpieczeństwa, dżojstiki sterujące po obu stronach oraz centralną konsolę. Standardowym wyposażeniem jest klatka ochronna, zgodna z wymogami certyfikatu bezpieczeństwa TOPS w zakresie ochrony kierowcy. Klatka ochronna jest łatwo składana, zapewnia więc lepszą mobilność po złożeniu. Odchylana maska umożliwia bezpośredni dostęp do newralgicznych podzespołów i punktów serwisowych, co ułatwia naprawę oraz wszelkie działania konserwacyjne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.