[ATB] Aktualności

Nowa marka - Develon

Data publikacji:
Nowa marka - Develon

Firma Hyundai Doosan Infracore zastępuje markę Doosan nowym brandem - Develon. Zmiana następuje półtora roku po tym, gdy w sierpniu 2021 r. firma Hyundai Doosan Infracore stała się spółką zależną HD Hyundai.

Co oznacza nazwa Develon? Jest to połączenie dwóch słów w języku angielskim: „Develop” (rozwijać) i „Onwards” (naprzód). Nowa nazwa marki oddaje zamiar firmy Hyundai Doosan Infracore, aby zmierzać ku przyszłości poprzez innowacje, nieustannie zmieniając świat dzięki nowatorskim produktom i rozwiązaniom.

Wraz ze zmianą nazwy marki na sprzęcie budowlanym firmy Hyundai Doosan Infracore pojawi się nowy znaczek Develon. – Nasze trzy firmy z branży sprzętu budowlanego ugruntowały już swój status kluczowych filarów biznesowych HD Hyundai i stworzyły solidne podstawy do osiągania celów w zakresie wydajności oraz tworzenia efektu synergii w szybko zmieniającym się globalnym środowisku gospodarczym – komentuje Cho Young-Cheul, dyrektor generalny firmy Hyundai Doosan Infracore.

– W przyszłości Develon będzie liderem rynku elektryfikacji i automatyzacji, stymulując rozwój i nadal pozostając marką preferowaną przez naszych klientów

– przekonuje.

Firma Hyundai Doosan Infracore planuje w najbliższym czasie przedstawić bardziej szczegółową narrację i wizję marki, publikując prezentację dotyczącą nowego brandu w mediach społecznościowych. Pokaże również sprzęt pod nową marką Develon podczas targów Conexpo-CON/AGG 2023, które odbędą się w marcu 2023 r. w amerykańskim Las Vegas.
GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.