Nowa opona EarthMax SR 412 firmy BKT

Data publikacji:

W gamie opon EarthMax marki BKT pojawiła się nowa opona OTR – EarthMax SR 412 przeznaczona do wywrotek, ładowarek kołowych, spycharek i równiarek.

W najnowszym modelu wytrzymały karkas i pasy All Steel pozwalają oponie EarthMax SR 412 transportować ciężkie ładunki, unikając rozdarć i przebić. Bieżnik ma unikalną konstrukcję, gwarantującą wyjątkową przyczepność do podłoża i dużą odporność na wysokie temperatury. Opona jest dostępna w rozmiarach 29,5 R 25 i 750/65 R 25.

Nowy produkt dołącza tym samym do rodziny Earthmax, gamy opon radialnych OTR zaprojektowanych do pracy w ekstremalnych i niekorzystnych warunkach. Opony z tej serii są skuteczynymi partnerami w najtrudniejszych pracach, gwarantując pojazdom lepszy rozkład obciążenia na podłożu i zapewniając komfort, bezpieczeństwo i stabilność.

Wprowadzona na rynek w 2008 r. opona EarthMax obejmuje obecnie ponad dwadzieścia różnych linii produktów z wieloma modelami i rozmiarami, do których można teraz dodać nową oponę EarthMax SR 412. Konstrukcja All Steel, która charakteryzuje wszystkie opony z tej serii, sprawia, że różne modele Earthmax są odpowiednie do pracy na dużych placach budowy, w kamieniołomach i kopalniach, odporne na przebicia, penetrację przez ciała obce i inne uszkodzenia karkasu.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.