[ATB] Aktualności FAEKruszarki

Nowe modele kruszarek FAE

Data publikacji:

FAE odnawia najwyższą klasę kruszarek drogowych do kamienia - model RSM został uaktualniony, a na rynek wprowadzono nowy model RSH/HP. Kruszarki RSM rozbijają płyty skalne i kamienie o średnicy do 50 cm na głębokości do 40 cm, są kompatybilne z ciągnikami o mocy od 200 do 360 KM, a ich szerokość robocza wynosi do 230 cm. Z kolei kruszarki RSH/HP to bardzo dobre rozwiązanie dla rozdrabniania płyt skalnych i kamieni o średnicy do 50 cm na głębokości do 50 cm. Kruszarka ta jest kompatybilna z ciągnikami o mocy od 360 do 500 KM i ma szerokość roboczą do 260 cm.

W porównaniu z wcześniejszymi wersjami nowe kruszarki drogowe do kamieni RSM i RSM/HP odznaczają się istotnymi technicznymi ulepszeniami. Wydajność podczas budowy i renowacji dróg gruntowych, polnych oraz leśnych zwiększa pokaźny otwór wlotowy i przeciwostrze. Poza tym przekładnia została wyposażona w system chłodzenia oleju, który zapewnia efektywność, niezawodność i mniejsze zapotrzebowanie na przeglądy techniczne. Nowe wytrzymałe łańcuchy ochronne zastępują standardowe instalacje ochronne poprzedniej wersji. Także obszar mocowania został ulepszony poprzez wprowadzenie wstępnej instalacji dla kat. 4N.

Stosowanie w konstrukcji ramy stali o wysokiej wytrzymałości i odpornej na zużywanie, wymienne wewnętrzne i zewnętrzne osłony ochronne oraz nośnik narzędzi z kutej stali poddanej obróbce cieplnej gwarantują w kruszarkach FAE taką wytrzymałość konstrukcyjną, że nie muszą się one obawiać nawet najbardziej wymagających prac.

Wszystkie modele są dostępne z dwoma typami rotorów. Obydwa rotory są wyposażone w boczne narzędzia, aby komora kruszenia mogła być ciągle utrzymywana w czystości. Ofertę dopełniają cztery różne typy narzędzi, które należy wybrać  w zależności od rodzaju pracy i zamontowanego rotora.

Sprawdzona firma

Asortyment marki FAE pozwala spinać kilka branż. Jest to bardzo profesjonalny sprzęt do stabilizacji gruntu, recyklingu dróg, kruszenia kamieni, mulczery na wysięgniki koparek i ładowarek, frezarki do pni oraz całą gamę maszyn leśnych. Oferta obejmuje obecnie ponad 90 produktów i 400 modeli maszyn. Siedziba tego założonego w 1989 r. przedsiębiorstwa mieści się w Fondo, w północnych Włoszech. FAE zatrudnia ponad 250 pracowników.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.