[ATB] Aktualności

Nowy europejski ośrodek szkoleniowy Develon

Data publikacji:

Firma Develon, dawniej Doosan Construction Equipment, otworzyła nowy europejski ośrodek szkoleniowy w Allonnes w pobliżu Nantes na zachodzie Francji. Ma on zapewnić warunki do odświeżenia i pogłębienia wiedzy i umiejętności personelu dilerów oraz serwisantów firmy i osób prowadzących pokazy.

    Nowy europejski ośrodek szkoleniowy Develon

Nowy ośrodek szkoleniowy, położony w łatwo dostępnym miejscu w przepięknej, pełnej zamków Dolinie Loary, ma zapewnić odprężające i atrakcyjne otoczenie dla wszystkich korzystających z niego osób. Ośrodek obejmuje budynek główny z wydzielonymi obszarami, które można przeznaczyć na szkolenia. Poza salami wykładowymi w obiekcie dostępne są również biura, warsztat do szkoleń serwisowych oraz teren zewnętrzny o powierzchni 3000 m² przeznaczony do testowania maszyn Develon i konkurencji.

Działania w nowym ośrodku szkoleniowym obejmują: szkolenia serwisowe dla dilerów, szkolenia dotyczące produktów dla dilerów, wewnętrzne sesje „Szkolenia dla szkoleniowców”, mające rozwinąć umiejętności instruktorów w regionie, opracowanie szkoleń, również z wykorzystaniem filmów instruktażowych i innych narzędzi, zajęcia zdalne oraz wydarzenia obejmujące promocję firmy Develon w szkołach (we Francji i w UE).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.