[ATB] Aktualności TVHSinoboom

Partnerska umowa Sinoboom i TVH

Data publikacji:

Podczas odbywających się w Wielkiej Brytanii wrześniowych targów Vertikal Days, firma Sinoboom podpisała umowę partnerską ze światowym specjalistą w dziedzinie części - firmą TVH. Umowa została podpisana przez Tima Whitemana, dyrektora generalnego Sinoboom oraz Kristofa Bolle, starszego wiceprezesa TVH na region EMEA.

Firma Sinoboom jest europejską filią chińskiego producenta specjalistycznych MEWP (Mobile Elevated Work Platforms). Z kolei TVH jest znaną i długoletnią firmą, posiadającą ponad 50-letnie doświadczenie w sektorze dostaw części zamiennych, z 81 oddziałami na całym świecie, które prowadzą sprzedaż do ponad 180 krajów.

Nowo podpisana umowa, na mocy której TVH zapewnia kompleksową obsługę w zakresie dostaw części zamiennych, obejmuje cały obszar geograficzny działalności Sinoboom. Umowa o partnerstwie obowiązuje od IV kwartału 2021 r. i nie obejmuje gwarancji - ta nadal jest obsługiwana bezpośrednio przez Sinoboom.

– Cieszymy się, że możemy potwierdzić tę współpracę z Sinoboom. Ich reputacja w branży dostępowej rośnie, a my cieszymy się, że możemy dodać tę markę do naszej listy dostarczanych części

– skomentował Kristof Bolle, starszy wiceprezes TVH na region EMEA.

Z kolei Tim Whiteman, dyrektor generalnego Sinoboom stwierdził:

– Ta umowa partnerska jest ważnym krokiem w strategii Sinoboom. Naszym celem zawsze jest zapewnienie kompleksowej i niezawodnej obsługi dla naszej rosnącej bazy klientów i zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów minimalizacja przestojów maszyn jest najwyższym priorytetem. Efektywne usługi świadczone przez TVH są dobrze znane w całej branży, a to dodatkowo zwiększy zaufanie do marki i usług Sinoboom.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.