[ATB] Aktualności BKT budowlaneCaterpillar

Platynowy certyfikat dla BKT od Caterpillara

Data publikacji:

Firma BKT została zatwierdzona do ponownej certyfikacji Caterpillar SQEP (Supplier Quality Excellence Process) i podniesiona z poziomu Gold do Platinum, na rok 2021.

To prestiżowe wyróżnienie jest przeznaczone dla dostawców, którzy wyróżniają się w ciągu roku, osiągając najwyższy poziom jakości i kontroli nad procesami. Certyfikat SQEP Platinum, oprócz tego, że nagradza wysiłki indyjskiego koncernu międzynarodowego w dziedzinie logistyki i gamę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, jest kolejnym potwierdzeniem udanej współpracy między Caterpillar i BKT, która tworzy podstawy dla silniejszej synergii i partnerstwa w przyszłości.

– Jesteśmy dumni z tego wyniku . Nie tylko potwierdziliśmy wysoką jakość naszych procesów, ale wyszliśmy poza nią i osiągnęliśmy najwyższy możliwy poziom. To prestiżowe wyróżnienie ze strony Caterpillar jest tego konkretnym dowodem, ale nie zamierzamy na tym poprzestać. Będziemy starali się stale podnosić nasze standardy i wyniki osiągane przez naszych dostawców. Podróż BKT charakteryzuje się ciągłą ewolucją i rozwojem

– stwierdził pan Arvind Poddar, prezes i dyrektor generalny BKT.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.