Podnośniki Socage z funkcją Speed

Data publikacji:

Włoska firma Socage, która od ponad 40 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu do prac na wysokościach, ma w swojej ofercie interesujące podnośniki koszowe montowane na podwoziach samochodowych o dmc do 3,5 t. W tej kategorii maszyn, dystrybuowanych na naszym rynku przez warszawską firmę Arcon, największą popularnością cieszy się obecnie podnośnik Socage 20D Speed.

Jest to urządzenie przegubowo-teleskopowe o wysokości roboczej 20 m i wysięgu bocznym 8,7 m. Podnośnik firmy Socage wyróżnia przede wszystkim funkcja Speed, która umożliwia za pomocą jednego przycisku automatyczne poziomowanie platformy oraz automatyczny powrót wysięgnika do pozycji transportowej.

Oczywiście wpływa ona na zwiększenie wydajności pracy, skracając czas poziomowania podnośnika, który do tej pory odbywał się oddzielnie dla każdej podpory. Funkcja ta jednak ma przede wszystkim wpływ na bezpieczeństwo, które dodatkowo wspomagane jest przez systemy zapobiegające wychyleniu kosza poza bezpieczny obszar pracy wyliczany adekwatnie do obciążenia wykonanego z aluminium, włókna szklanego czy polietylenu kosza o wymiarach 1,4x0,7x1,1 m (maksymalny udźwig - 225 kg, w opcji - 300 kg) czy system antykolizyjny podnośnik - kabina pojazdu. Konstrukcja przegubowo-teleskopowa pozwala natomiast na pracę podnośnikiem w ciasnych przestrzeniach, np. między budynkami.

Warto również zwrócić uwagę na szereg elementów dodatkowych, tj. kosz izolowany, linia woda/powietrze w koszu, dzięki którym można maksymalnie wykorzystać możliwości podnośnika w zależności od potrzeb na miejscu pracy.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.