[ATB] Nowości Pramac

Pramac/Generac Mobile - Powrót do Monachium

Data publikacji:
Pramac/Generac Mobile - Powrót do Monachium

Na targach Bauma 2022, grupa Pramac zaprezentuje swoje agregaty prądotwórcze, wieże oświetleniowe oraz systemy magazynowania energii przeznaczone dla firm świadczących usługi wynajmu sprzętu budowlanego. Są to wysokiej klasy urządzenia energetyczne odpowiadające na potrzeby dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości i związanych z tym wymagań klientów.

Grupa Pramac deklaruje, iż chce mieć czynny udział w światowej transformacji klimatycznej poprzez rozwój swojej oferty urządzeń pozostawiających jak najmniejszy ślad węglowy. Urządzenia takie doskonale sprawdzą się zarówno na trudnodostępnych obszarach jak również w centrach miast, gdzie kwestie związane z emisją zanieczyszczeń czy też hałasu są coraz częstszym ograniczeniem dla standardowych urządzeń.

Niedawne przejęcie przez grupę Pramac firmy Off Grid Energy, jednego z wiodących światowych projektantów i producentów rozwiązań technologicznych do magazynowania energii, pozwoli natomiast wdrażać rozwiązania dedykowane dla odbiorców na rynku rozproszonych zasobów energii, w tym mikrosieci oraz dla bardziej powszechnych zastosowań mobilnych. Warte uwagi jest również to, że świadomość użytkowników odnośnie wpływu maszyn na środowisko jest coraz większa. Klienci z branży budowlanej czy też obsługi różnego rodzaju eventów oczekują niskiej emisji i ekologicznego podejścia do tematu.

Bieżąca oferta

Podążając za tymi trendami, Pramac i Generac Mobile oferują bardziej wytrzymałe, wydajne i jednocześnie zrównoważone ekologicznie rozwiązania energetyczne. Obydwie firmy mogą poszczycić się bogatą ofertą urządzeń przyjaznych środowisku. Co zatem zobaczymy na targach Bauma? Przede wszystkim zaprezentowane zostaną opracowane dla rynku wynajmu agregaty prądotwórcze serii GRW i GPW z silnikami spełniającymi normy emisji spalin Stage5. Hybrydowe wieże oświetleniowe, w pełni solarna wieża oświetleniowa VT-Solar oraz mobilne banki energii z bateriami AGM i Li-ion dopełnią gamę maszyn prezentowanych przez Pramac i Generac Mobile w Monachium.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.