[ATB] Nowości

Premiera trzeciej generacji tiltrotatorów Steelwrist

Data publikacji:

Firma Steelwrist zapowiada wprowadzenie na rynek trzeciej generacji tiltrotatorów. Premiera zaplanowana na marzec 2024 r. zostanie połączona z otwarciem siedziby firmy Steelwrist Deutschland w Hamburgu.

    Premiera trzeciej generacji tiltrotatorów Steelwrist

Steelwrist jest producentem tiltrotatorów, szybkozłączy i narzędzi roboczych do koparek o globalnym zasięgu i własnych strukturach w 19 krajach. Firma zaprezentuje pierwszy model tiltrotatorów Steelwrist trzeciej generacji, ustanawiający standard dla przyszłego poziomu wydajności, bezpieczeństwa i wszechstronności koparek.

Według producenta, nowy model prezentuje kilka innowacyjnych funkcji zarówno z perspektywy sprzętu, jak i oprogramowania. Obejmuje to nowe technologie w zakresie bezpieczeństwa blokady szybkozłączy i uproszczonej obsługi. Platforma sterowania Quantum przedstawi zaś kombinację nowych komponentów sprzętowych i wskazówek dotyczących instalacji.

– Do tej pory wielu myślących przyszłościowo właścicieli i operatorów koparek na całym świecie zrozumiało ogromną poprawę wydajności, jaką zapewnia tiltrotator. Jest to oczywiście korzystne zarówno dla konkurencyjności naszych klientów, jak i dla środowiska. Jednak nasze produkty nie tylko zwiększają wydajność koparek, ale także odgrywają kluczową rolę w podejmowaniu wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, a dzięki naszej trzeciej generacji tiltrotatorów mamy nadzieję ustanowić nowy standard. Wierzę, że będzie to najlepszy tiltrotator, jaki kiedykolwiek został zbudowany, przez kogokolwiek – przekonuje Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist.

Chociaż tiltrotator trzeciej generacji będzie głównym punktem marcowego wydarzenia, w tym samym czasie zostanie zaprezentowanych również kilka innych nowych produktów, w tym m.in. lekkie chwytaki i zagęszczarki hydrauliczne cechujące się bardzo dobrym stosunkiem niskiego przepływu oleju do mocy zagęszczania, co uczyni je znakomicie skrojonymi do zastosowania pod tiltrotatorem.

Warto dodać, iż niedługo po wydarzeniu w Hamburgu wszystkie nowe produkty zostaną zaprezentowane na wystawie Intermat w Paryżu (kwiecień 2024).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.