[ATB] Opinie użytkowników

Projekt zgodnie z harmonogramem

Data publikacji:

Wśród szeregu zadań realizowanych obecnie przez warszawską spółkę Totalbud, jest m.in. budowa kompleksu apartamentowego Oszmiańska 20 w naszej stolicy. Do tego celu wykonawca wykorzystuje m.in. dwa żurawie obrotowe Potain MDT 109 oraz jeden Igo T 70 A. Totalbud wybrał te żurawie ze względu na ich niezawodność, co pozwala na terminowe ukończenie projektu i maksymalizację zysku wynikających z jego realizacji.

W sierpniu 2020 r. dwa żurawie samojezdne Potain MDT 109 i jeden Igo T 70 A zostały oddane do użytku przy budowie kompleksu apartamentowego Oszmiańska 20 w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy w Warszawie. Kompleks składać się będzie z dwóch 11-piętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 170 mieszkań o powierzchni od 35 do 107 m², a także sześć lokali usługowych i podziemny parking.

Marka wysokiej jakości

Żurawie obrotowe zostały dostosowane do potrzeb budynków, wzniesione na wysokość 47,5 m z wysięgnikiem 35 m służącym do podnoszenia elementów stalowych i betonowych. Ich bardzo solidne parametry i specyfikacja techniczna oraz smukła konstrukcja maszyn sprawiają, że żurawie MDT 109 idealnie nadają się do zamkniętych, śródmiejskich projektów budowlanych, takich jak ten realizowany w stolicy. Natomiast żuraw szybkomontujący Igo T 70 A oferuje wysoką wydajność i elastyczność niezbędną do bezpiecznego transportu materiałów na placu budowy. Żurawie na placu budowy miały pozostać do stycznia 2021 r., kiedy zaplanowano ich demontaż.

– Potain to marka wysokiej jakości, na której możemy polegać, pomagając nam dotrzymywać terminów, a jednocześnie realizować prace bezpiecznie i zyskownie – powiedział Mariusz Palka, prezes zarządu Totalbud, który zakupił żurawie bezpośrednio od firmy Manitowoc. Warszawski Totalbud, założony w 2003 r., specjalizuje się w realizacji wysokiej jakości projektów mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych jako generalny wykonawca lub podwykonawca.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.