[ATB] Aktualności Manitou budowlane

Rozbudowa fabryk Manitou

Data publikacji:

Grupa Manitou ogłosiła plan inwestycyjny o wartości 80 mln euro (97 mln dolarów), dotyczący przebudowy i rozbudowy swoich zakładów produkcyjnych we Francji w Ancenis, Candé i Laillé.

Inwestycja, która zostanie zrealizowana w ciągu najbliższych pięciu lat, jest częścią planu działania producenta Nowe Horyzonty 2025 i wesprze rozwój jego gam elektrycznych i hybrydowych.

– Dynamika naszych rynków obserwowana od ostatniego kwartału 2020 r. oraz potrzeba uprzemysłowienia naszych przyszłych modeli elektrycznych i hybrydowych wzmacniają decyzję o zainwestowaniu w ten innowacyjny sprzęt, zgodnie z naszą determinacją, by przyspieszyć naszą zieloną transformację produktów. Projekt będzie obejmował budowę nowych budynków w każdym z zakładów, jak również reorganizację istniejącej infrastruktury w celu optymalizacji przepływu produkcji. – Projekt tych nowych obiektów będzie zgodny z naszymi zobowiązaniami w zakresie CSR wobec ekologicznie odpowiedzialnego przemysłu. Pozwoli to zmniejszyć nasz wpływ na środowisko i wzmocnić naszą lokalną obecność

– powiedziała Elisabeth Ausimour, prezes działu

W ramach ogłoszonej w styczniu inwestycji Manitou o wartości 460 mln euro, zawartej w planie strategicznym Nowe Horyzonty 2025, budowa rozpocznie się w tym roku.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.