[ATB] Technika Koparki gąsienicowe

Sunward SWE 215F-5A do różnych prac

Data publikacji:
Sunward SWE 215F-5A do różnych prac

Koparka SWE 215F idealnie nadaje się zarówno do dużych prac budowlanych, w kamieniołomach lub do działań wyburzeniowych.

Kolejnym chińskim producentem sprzętu budowlanego, którego maszyna znalazła się w zestawieniu, jest firma Sunward. Jej średniej klasy koparka SWE 215F idealnie nadaje się zarówno do dużych prac budowlanych, w kamieniołomach lub do działań wyburzeniowych, odznaczając się przy tym długim okresem eksploatacyjnym.

Sunward chce oferować najlepszy stosunek jakości do ceny i model SWE 215F nie jest wyjątkiem, oferuje wiele ciekawych funkcji i do 3 lat gwarancji w standardzie. Napęd koparki zapewnia turbodoładowany, czterocylindrowy silnik Cummins B6.7 o mocy 129 kW, spełniający europejską normę emisji spalin Stage V. Jego zwiększona oszczędność paliwa i dłuższe okresy międzyobsługowe przyczyniają się do niższych kosztów eksploatacji.

Do układu hydraulicznego zastosowano komponenty pochodzące od czołowych japońskich producentów: pompę hydrauliczną i silnik obrotu od KPM oraz z firmy KYB do głównego zaworu sterującego (MCV). Dwie zmienne pompy tłokowe zapewniają przepływ po 240 l/min. Dzięki trzem trybom pracy osprzętu operatorzy mogą cieszyć się wszechstronnością, ale także optymalizacją zużycia paliwa. Fabrycznie montowane są hydrauliczne przewody szybkozłącza, przewód młota i obrotu.

Dźwiękoszczelna kabina modelu SWE 215F została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie operatora. Jest wytrzymała i spełnia wymagania konstrukcji ROPS, TOPS i FOPS, co jest tutaj standardem i jednym z pierwszych elementów, zapewniających bezpieczną pracę w różnych środowiskach. Pełen pakiet bezpieczeństwa, który jest częścią wyposażenia standardowego, obejmuje gaśnicę, młotek bezpieczeństwa oraz pas fotela. Tylna kamera w połączeniu z dużymi oknami i szklanym dachem zapewnia widok 360°.

Trzy światła robocze LED są w standardzie: 1 z przodu po prawej stronie kabiny i 2 po obu stronach wysięgnika. To wszystko zapewnia maksymalnie bezpieczną i wydajną pracę bez stresu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w trudnych warunkach. Przestronne wnętrze kabiny zapewnia komfortowe i wydajne środowisko. Znajdują się tutaj: radio z MP3 i USB, dżojstik hydrauliczny RH+LH z elektroniką i proporcjonalnym przełącznikiem sterowania kciukiem, regulowany fotel, automatyczny system klimatyzacji, zapalniczka, zasłona przeciwsłoneczna, dźwignia odcięcia pilotowego oraz  otwierane okna dachowe.

Kolorowy ekran o przekątnej 5,7”, ze scentralizowanymi funkcjami i prostym interfejsem, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich kluczowych informacji, takich jak: stan maszyny, obroty silnika i jego temperatura, temperatura płynu chłodzącego, poziom paliwa, kody błędów oraz licznik załadunku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.