[ATB] Aktualności

Symulatory CM Labs lekiem na braki kadrowe

Data publikacji:

Symulatory sprzętu ciężkiego CM Labs stanowią innowacyjne rozwiązanie problemu niedoboru wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Dyrektorzy brytyjskiego National Center for Construction Education and Research (NCCER) i CM Labs zgadzają się, że symulatory zapewniają najnowocześniejsze podejście do pomocy wykonawcom i organizacjom szkoleniowym w rozwiązywaniu problemu niedoboru wykwalifikowanej siły roboczej, który jest powszechny w branży.

NCCER kontynuuje prace nad rozwiązaniem problemów z siłą roboczą, przed którymi stoi dzisiejsze budownictwo - mówi Boyd Worsham, prezes i dyrektor generalny NCCER. – Technologia CM Labs zapewnia innowacyjne środki do przyciągania i rozwoju nowej generacji profesjonalistów – dodaje.

– Rozwiązania CM Labs są zbudowane przy użyciu naszej opatentowanej technologii Smart Training TechnologyTM, co oznacza, że dostarczają one najwyższy stopień umiejętności możliwych do przeniesienia w dowolnym miejscu, poza prawdziwym sprzętem – mówi Julien Richer-Lanciault, menedżer produktowy w CM Labs. – To właśnie sprawia, że symulatory te są tak cennym nabytkiem dla każdej organizacji, która chce ocenić kandydatów do pracy, przeszkolić nowicjuszy lub podnieść kwalifikacje operatorów już zatrudnionych

– uzupełnia.

Chociaż symulatory szkoleniowe Vortex znacząco podnoszą jakość procesu szkolenia i oceny operatorów sprzętu ciężkiego, ani CM Labs ani NCCER nie popierają stosowania symulatorów zamiast ręcznej oceny wydajności lub weryfikacji w celu uzyskania uprawnień lub certyfikacji, a stosowanie symulacji w połączeniu z programami nauczania NCCER wymaga autoryzacji działu akredytacji tej placówki.

CM Labs oferuje pełną gamę pakietów szkoleniowych z zakresu robót ziemnych i sprzętu do podnoszenia, dostępnych na przenośnym biurku Vortex Edge Plus, Vortex Edge Max z możliwością ruchu oraz na bardzo wciągającym, wieloekranowym Vortex Advantage.

Samoprowadzące, progresywne ćwiczenia edukacyjne pozwalają operatorom uczyć się we własnym tempie lub po prostu odświeżać swoje umiejętności w razie potrzeby. Symulatory rejestrują wskaźniki operacyjne w celu zapewnienia ciągłej i kompleksowej oceny oraz raportowania postępów uczestników szkolenia.

Według brytyjskiej organizacji Associated Builders and Contractors, firmy budowlane w Wielkiej Brytanii będą musiały zatrudnić 430 tys. więcej pracowników niż zatrudniały w 2020 roku. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, branża będzie musiała zastosować odpowiednią technologię, dzięki której zarówno nowi, jak i obecni operatorzy będą mogli pracować szybciej, bezpieczniej i wydajniej.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.