[ATB] Aktualności QMJ

Targi Hillhead przełożone na przyszły rok

Data publikacji:

Grupa QMJ podjęła decyzję o przełożeniu największych w Wielkiej Brytanii targów maszyn i sprzętu dla przemysłu wydobywczego, budownictwa i recyklingu Hillhead o 12 miesięcy, w następstwie przeglądu rządowego planu złagodzenia obostrzeń Covid-19 ogłoszonego 22 lutego br.

Zdrowie i bezpieczestwo wystawców, zwiedzających, wykonawców i pracowników jest naszym priorytetem, a wraz ze szczytem epidemii, który ma zbiegać się z czerwcowymi targami, byłoby to poważnie zagrożone – powiedział Richard Bradbury, dyrektor imprezy.

– Po szeroko zakrojonych konsultacjach podjęto decyzję o opóźnieniu wydarzenia o rok, aby umożliwić ustabilizowanie się warunków rynkowych i jak najlepsze wsparcie branży budowlanej i wydobywczej w tym trudnym okresie – dodał.

– Naszym celem jest zapewnienie wrażeń Hillhead, których nasi wystawcy i odwiedzający przyzwyczaili się oczekiwać, ale przy ciągłej niepewności, co do ograniczeń w podróżowaniu i środków dystansowania społecznego, nie jest to możliwe do osiągnięcia w 2021 r. – wyjaśnił Bradbury. – Jest jasne, że wydarzenie nie będzie w stanie działać legalnie w czerwcu tego roku – podsumował.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.