[ATB] Aktualności

Tecno Gru zamawia u Terexa

Data publikacji:

Włoska firma Tecno Gru, zajmująca się sprzedażą i wynajmem żurawi, złożyła zamówienie na 66 maszyn do pracy w ciężkim terenie od firmy Terex. Zlecenie obejmuje całą gamę żurawi terenowych firmy Terex i zostanie zrealizowane do końca 2021 r.

Tecno Gru jest również dilerem firmy Terex na wiele regionów Włoch i krajów bałkańskich. – W przeszłości zamawialiśmy maszyny pod koniec roku, ale tym razem, ze względu na oczywiste okoliczności, woleliśmy poczekać i w pełni ocenić zapotrzebowanie rynku. Po zakończeniu tego procesu z przyjemnością złożyliśmy zamówienie w firmie Terex. – powiedział Andrea Pavoni, kierownik sprzedaży w Tecno Gru.

- Wierzymy, że ta inwestycja, w momencie, gdy sytuacja zaczyna się poprawiać, da nam wyraźną przewagę nad konkurencją. Nadal inwestujemy w najnowocześniejsze żurawie, aby zapewnić naszym obecnym i nowym klientom jak najlepsze doświadczenia przy zakupie nowego sprzętu, dodatkowo wzmocnione przez znakomitą sieć części zamiennych i wsparcia serwisowego Tecno Gru

– dodał Andrea Pavoni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.