[ATB] Aktualności Terex

Tecno Gru zamawia u Terexa

Data publikacji:

Włoska firma Tecno Gru, zajmująca się sprzedażą i wynajmem żurawi, złożyła zamówienie na 66 maszyn do pracy w ciężkim terenie od firmy Terex. Zlecenie obejmuje całą gamę żurawi terenowych firmy Terex i zostanie zrealizowane do końca 2021 r.

Tecno Gru jest również dilerem firmy Terex na wiele regionów Włoch i krajów bałkańskich. – W przeszłości zamawialiśmy maszyny pod koniec roku, ale tym razem, ze względu na oczywiste okoliczności, woleliśmy poczekać i w pełni ocenić zapotrzebowanie rynku. Po zakończeniu tego procesu z przyjemnością złożyliśmy zamówienie w firmie Terex. – powiedział Andrea Pavoni, kierownik sprzedaży w Tecno Gru.

- Wierzymy, że ta inwestycja, w momencie, gdy sytuacja zaczyna się poprawiać, da nam wyraźną przewagę nad konkurencją. Nadal inwestujemy w najnowocześniejsze żurawie, aby zapewnić naszym obecnym i nowym klientom jak najlepsze doświadczenia przy zakupie nowego sprzętu, dodatkowo wzmocnione przez znakomitą sieć części zamiennych i wsparcia serwisowego Tecno Gru

– dodał Andrea Pavoni.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.