[ATB] Aktualności SteelwristDemarec

Umowa o współpracy Steelwrist i Demarec

Data publikacji:

Firmy Demarec i Steelwrist ogłosiły współpracę w zakresie w pełni automatycznych adapterów narzędzi roboczych Steelwrist SQ do produktów Demarec i szybkozłączy SQ.

Powód tego aliansu jest następujący - światowe zapotrzebowanie na w pełni automatyczne systemy szybkozłączy do koparek stale rośnie w branży wyburzeniowej i budowlanej. Tymczasem złącza Steelwrist SQ są cenione przez klientów za zwiększone bezpieczeństwo i możliwość wymiany osprzętu roboczego napędzanego hydraulicznie.

Zajmuje to zaledwie kilka sekund i nie wymusza konieczności wychodzenia z kabiny. Asortyment firmy Steelwrist obejmuje modele: SQ60, SQ65, SQ70, SQ70/55, SQ80 oraz niedawno wprowadzony największy z nich - SQ90. Produkty Steelwrist SQ są zgodne ze standardem branżowym Open-S dotyczącym w pełni automatycznych złączy do koparek.

Legitymująca się ponad 25-letnim doświadczeniem firma Demarec jest jednym z czołowych producentów osprzętu hydraulicznego dla branży rozbiórkowej i recyklingu.

– W naszej firmie znamy zalety w pełni automatycznych sprzęgów w połączeniu z naszym sprzętem do wyburzania i recyklingu, jak nikt inny. W ostatnich latach podaż i popyt na rynku automatycznych systemów szybkozłączy uległy znacznej zmianie. Obecnie na rynku działa coraz więcej dostawców takich systemów, aby sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu na w pełni automatyczne systemy szybkozłączy. Jako specjaliści od w pełni hydraulicznych złączy, rozpoczęliśmy tę współpracę również ze Steelwrist

– mówi Marcel Vening, dyrektor zarządzający ds. marketingu i sprzedaży w firmie Demarec.


– Właściciele i operatorzy naprawdę zaczynają przyzwyczajać się do technologii w pełni automatycznych szybkozłączy, a w branży wyburzeniowej w wielu krajach staje się ona koniecznością. Dzięki technologii Steelwrist SQ i Qplus możemy wspierać organizację Demarec bezpośrednio z fabryki. Demarec, skupiający się na produktach wysokiej jakości i wsparciu technicznym, jest dobrym przykładem producenta narzędzi roboczych, z którym bardzo chętnie współpracujemy

– komentuje z kolei Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.