[ATB] Technika

W Akademii Yanmar Europe

Data publikacji:

Produkty Yanmar są tworzone z myślą o długiej żywotności, łatwej konserwacji i bezproblemowym użytkowaniu. Ale czy naprawdę znasz swój silnik lub maszynę od podszewki i upewniasz się, że maksymalnie wykorzystujesz jej potencjał? I jak nadążyć za postępem technologicznym? Akademia Yanmar Europe zapewnia dostęp do szeregu łatwo dostępnych kursów szkoleniowych online.

    W Akademii Yanmar Europe

– W miarę jak nasi klienci stają się coraz bardziej zaznajomieni z naszymi produktami, korzyści, jakie z nich czerpią, rosną, oferując znaczny wzrost ich satysfakcji i satysfakcji ich klientów. Właśnie dlatego przywiązujemy dużą wagę do szkoleń dla klientów – wyjaśnia Raymond Weijenberg, specjalista ds. kształcenia i rozwoju w firmie Yanmar.

– Kierując się tym przekonaniem, stworzyliśmy Yanmar Europe Academy - wyspecjalizowaną internetową platformę edukacyjną z ponad 30 kursami, obejmującymi podstawowe techniki silnikowe, aż po konkretne szkolenia dotyczące silników i systemów Yanmar. Możesz uczyć się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, we własnym tempie i tak często, jak potrzebujesz. Wierzymy, że jest to najbardziej dostępna droga do zdobycia większej wiedzy, zwiększenia wartości naszych produktów i osiągnięcia statusu "zadowolonego klienta" – dodaje.

Program szkoleniowy został opracowany specjalnie dla dystrybutorów i sieci dilerów Yanmar. Jest on modułowy i składa się z 5 kolejnych poziomów na 3 ścieżkach: Podstawowej, Rolniczej i Przemysłowej. Regularnie dodawane są nowe moduły, a istniejące kursy są aktualizowane. Każdy uczestnik może łatwo dostosować swój własny plan nauki. Na każdym poziomie zdobywa się nową wiedzę, którą można zastosować od razu następnego dnia. 

 

Jest jeszcze jedna zaleta. Po ukończeniu kursu szkoleniowego pozostaje on dostępny tak długo, ile potrzeba. Funkcja ta okazuje się przydatna, gdy uczestnik chce powrócić do lekcji, np. do sprawdzenia, jak odczytać analizę silnika za pomocą narzędzia diagnostycznego lub odświeżenia swojej wiedzy na temat systemu SCR.

Od uruchomienia Akademii w grudniu 2018 r. szkolenia online ukończyło już ponad 400 uczestników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.