[ATB] Aktualności

Większe możliwości magazynowania i dystrybucji Himoinsa Poland

Data publikacji:

Chociaż firma Himoinsa Poland otworzyła nową siedzibę dopiero w 2019 r., to już teraz zwiększyła powierzchnię magazynu logistycznego o dodatkowe 1500 m², co pozwala jej na przechowywanie do prawie pięciuset zespołów prądotwórczych i tym samym zagwarantowanie szybkiej dostawy do swoich klientów.

    Większe możliwości magazynowania i dystrybucji Himoinsa Poland

Oznacza to ni mniej, ni więcej jak to, że Himoinsa nadal wzmacnia swoją obecność w Polsce. Po otwarciu nowego obiektu o powierzchni 10 tys. m² w 2019 r., firma dołożyła teraz kolejne 1500 m², które pozwoli jej na obsługę dużego zapasu do prawie 500 zespołów generatorów i wież oświetleniowych.

– Ta rozbudowa pozwala nam zwiększyć możliwości magazynowania i dystrybucji sprzętu oraz zapewnić naszym klientom szybkie dostawy produktów – wyjaśnia Marcin Miziak, dyrektor generalny Himoinsa Polska. 

Firma Himoinsa otworzyła swoje pierwsze biura sprzedaży w Polsce w 2003 r., co oznacza, że w tym roku przypada dwudziesta rocznica jej powstania - co może być lepszym sposobem na świętowanie niż wzmocnienie nowych obiektów i rozszerzenie możliwości logistycznych? Oddział Himoinsa w Polsce może zaś poszczycić się multidyscyplinarnym zespołem specjalistów w dziedzinie techniki, sprzedaży i serwisu, którzy obejmują swoim zasięgiem nie tylko rynek polski, ale również kraje bałtyckie i Ukrainę. Do dyspozycji jest strefa after-market, warsztat naprawy urządzeń mechanicznych oraz punkt sprzedaży części zamiennych.

 

Od momentu oddania do użytku nowych obiektów 4 lata temu, Himoinsa Poland zwiększyła swoje obroty i umocniła swoją pozycję na rynku. Ponadto w ciągu ostatniego roku inne czynniki społeczne i geopolityczne spowodowały wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną w Polsce i krajach sąsiednich. Ponadto zespół Himoinsa w Polsce wdrożył starannie zaplanowaną strategię ekspansji, która pozwoliła firmie wzmocnić sieć dystrybutorów i wprowadzić na rynek nowe produkty zarówno do zastosowań PRP (Mobile Power), jak i ESP (OnSite Power), systemy magazynowania i dystrybucji energii, zespoły generatorów S5 z silnikami zgodnymi z normą emisji spalin Stage V, nowe modele wież oświetleniowych, zespoły generatorów Stationary Range itp.

- Rozbudowa naszej siedziby i wykwalifikowany zespół techniczno-handlowy pozwalają Himoinsa na dalsze umacnianie pozycji na rynku i odpowiadanie na otwierające się nowe możliwości biznesowe, zarówno w sektorach, w których już działamy, takich jak: rolnictwo, przemysł spożywczy, centra danych, wynajem i budownictwo, jak i w innych nowych niszach rynkowych, które eksplorujemy

- podkreśla Marcin Miziak.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.